bugün

genelde hain emellerini gerçekleştirmek isteyen erkeğin, planın ilk parçası olarak sunduğu 'sarılıp uyumak istiyorum' isteğinden sonra, kurban kızımızın verdiği ve kimi zaman, alt metninde 'hmm anladım niyetini, istemem yan cebime koy' mesajı olan cevaptır.

-sadece sarılıp uyumak istiyorum sana, lütfeeen
-sadece uyuyacağız ama!
-tamam söz...

(bkz: ve olaylar gelişir)
bir erkekle yatağa girerken, kendisini korumak için saf bir kızın kullandığı cümledir.
+ sadece uyuyacağız amaaa.
- ama değil direkt göre yavrum nihahahha
o an yaşadığı dumurun etkisiyle şaşkın bir bünyenin evlilik cüzdanı soran resepsiyon görevlisine verdiği komik cevaptır.

-evli olmayanlara oda vermiyoruz.
-sadece uyuyacağız ama.
(bkz: bir kereden birşey olmaz)
(bkz: beyaz yalanlar)
söyleyenin de aslında istekli olduğu söz.
duy da inanma
uyusun da buyusun** *
k: sadece uyuyacağız ama, tamam mı?
e: tabii ki bi tanem, ne olacak başka...
k: horlamayacaksın yani,söz mü?
+ Sana sarilip uyumak istiyorum bitanem.
- sadece uyuyacagiz ama.
+ tabiki canim sadece yaninda olayim yeter.
- tamam o zaman.
+ ya bu arada bu aksam ne kadar sicak di mi hava sen rahat biseyler giy istersen..
- ??
+ terleme yani.
- ama bir şey yapma
+ asıl ama birşey yapacağım.
kız tarafından böyle bir cümle sarfediliyorsa cevap vererek bile zaman kaybedilmemelidir.
- bu akşam bende kalsana.
- tamam ama sadece uyuycaz.
- yatmadan önce bi film izleyelim istersen.
- evlenmeden hayatta olmaz!
- ha?
- pardon yaa, başka bi şey dedin sandım.
açıkça söylemek gerekirse seninle yatmak istiyorum un kapalı söylenimi.
(bkz: su uyur düşman * uyumaz.)
genelde kızların ağzından duymaya alıştığımız bir söz. erkek kız arkadaşına aynı yatakta yatma teklif eder. genel olarak sizinde aklınızda geçen ''madem cinsel anlamda bir durum olmayacak hacı niye birlikte yatıyorlar.'' sözü ile ters düşer. eğer sadece sarılıp uyumak istiyorsa ben o erkekten kıllanırım. burada sapıklık veya abazalık olarak görmemek lazım ama testesteron denilen bir şey var sonuçta.

(bkz: uyuma türkiye hayat sokaklarda) *
yanlış anlaşılmaya müsait bir sözdür. dişinin her hareketi kuyruk salama olarak algılayan türk erkeğimizin "ama oda istiyordu" bahanelerinden biri olabilir. o gece kız için bir kabusa dönüşmesi olasıdır.
(bkz: uykuda dalmak)
+ sadece uyuyacağız ama.
- tabi tatlım, yanımda ol yeter.
+ canım benim.
- ben çok deli yatarım ama.
+ nasıl yani.
- hani uykuda filan dikkat et.
+ ayh!.
- hrr!!.
tamam sadece uyuyacağız ama benim oğlan rahat durmayabilir. bişey yaparsa sen beni uyandır, haberim olsun..
bu diyalogu yaşayanlara yazıktır.
-hayatım beraber uyuyalım mı?
-sadece uyuyacağız ama.
-tamam sen yat ben yanında *.*
(bkz: ben biraz deli yatarım)
-sadece uyuyacagız ama
-sevişmeden uyumayalım.
istemem yan cebime koy taktiğidir.
bu cümleyi kuran erkeğe ''madem benimle uyumayı bukadar çok istiyorsun bir ömür boyu uyumak için evlen o zaman benimle'' derseniz bunu gerçekten isteyip istemediğini anlamış olursunuz.