bugün

sınava çalışmadığı için götü tutuşmuş ve dersten geçebilmek uğruna selam verecek kadar düşebilen arkadaştır. *
- ooooo serkan naber abi yaa..
+ iyi
- nasılsın abi görüşemiyoruz ne zamandır.
+ evet en son vizede görüşmüştük.
...... (sessizlik)
- doğru yaa ehehe.. nasıl hazırmısın finale?
+ çalıştım bakalım.
- ehehe tamam aslanım benim. bak arkana oturuyorum, bizide görürsün artık. *
sınav notu soracaktır.
tembel arkadaştır. *
sadece sınavlarda okula gelen arkadaştır.

adam 40 yılın başı görüyoruz görmezden geldi demesinler diye soruyordur.
mezuniyete iyice yaklaştıktan sonra uzak kalınması gerek arkadaştır. böle tiplerden bir tanesi okulun son günlerinde osmanlıca sözlüğümü aldı bir daha getirmedi aman dikkat.
köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyeceksin, sözünü kendisine rehber edinmiştir. yüz vermemek gerekir.
bu kişiler msn'de aylarca bir şey yazmayıp, finallerden önceki gece ekranın altına akın akın turuncular yağdırırlar.
siktirle kovulması gereken arkadaştır. normalde arada bir selam ver bari de sınavdan önce bişey istemeye yüzün olsun.
''bizide görürsün artık'' cümlesinden sonra artık sınav bitene kadar kanınızı emecek bir keneye sahipsinizdir. pis pis sırıtışlarıda ayrı bir iğrençliktir bunların.
(bkz: mini çakal)
kopya isteyecek arkadaşımsıdır. (bkz: olmaz olsun öyle arkadaş)
işi düştüğünde arayan arkadaştır. aslında arkadaşınız değil sizi sömüren bir parazittir o.
pragmatizmi ve realizmi bünyede eritmiş arkadaştır.
bir de yavşak yavşak "kanka" demesi yok mu ? akıllara ziyan!
o arkadaşa iyi davranmak lazım adam sonuç da selam vermiş .
sende sevineceksin adamı hayırlı bir işe sürükledin . allahın selamını verdirdin .
pozitif düşünce
sadece işi düşünce arayıp soran, okul bittikten sonra bir daha aramayan arkadaştır.
(bkz: kopya)
başıma çok geldi.bütün yıl kavga ettiğim patakladığım ergenler
+kanka ben arkandayım aç kağıdını yeter ben hallederim dedi.neyse insqanlık bizde kalsın verelim dedik zaten yanımdaki odun'a da kopya verecektim neyse arkadaş sınav başladı konuşuyorlar zar zor yaptım kağıdı kapattım sonra çıkışta dövülmemek için kaçtım.
şurayı okuyunca ne kadar mağdur adam varmış lan
not: ben öyle değilim *
yardım etmeyin lan. siz bencil olmazsınız aksine o yaptığıyla bencil olduğunu göstermiştir.
kopya peşine düşmüş yavşaklardır.
inek öğrencinin yaşayacağı durumdur. sınav esnasında tembel ve menfaatçi öğrenci için eşi benzeri olmayacak bir fırsattır. en arkadaki sıra olayın gerçekleşmesi için idealdir.
suratına bakılmaması gereken gerektiğinde bencil olunacak durumdur.
salaklık edip geç kalmıştır, bunlardan en pis olanı sınavdan 1 gün öncesi hatır soran arkadaştır.
düpedüz orospu çocuğudur. yanınıza bir yerlere oturup hoca ile sizi zor durumda bırakır. ben küçüklüğümde inek olmasam bie başarılıydım. yani çalışmadan geçerdim. o ibne de hem çalışmazdı, hem kopya dilenirdi. tamam kopya verilir ama sürekli eliyle bi soru gösterip sesli konuşursan hoca da görür siker ebemizi. onu geçtim daha ben soruyu çözemeden o soruyordu "samett 3 kaç?" mehmet seni bulmayayım.