bugün

kadının normal bir şekilde adamı ikna edemeyeceğini anlayıp da yatakta bu işi yapabileceğini düşünmesi durumudur. mutlaka değerlendirilmesi ve dikkat edilmesi gereken bir tekliftir.
bu bi bubi tuzağı olabilir. aman dikkat diyeyim.
eğer karşı taraftan da kabul görürse iğrenç bir çıkar ilişkisine dönüşür, anıların da bi tarafına koyar afedersin.
yapmayın efenim, kendinizle yetinin lütfen.*
ona sevgili denmez olsa olsa fuckbody denir.
Eski kaşardan tost, eski sevgiliden dost olunmaz. Hatırlatmak isterim. Bunda bir oyun olacağından eminim.
tehlikeli olmakla birlikte oldukça çekici bir teklif yapan eski sevgilidir. küçük kaçamaklar yapmak, yasakları delmek onunla daha bir tatlı hale gelecektir. muhtemelen yeni sevgiliden daha ateşli ve hırçın tavırlar sergiler sevişirken. tekrar bir araya gelme gibi bir düşüncesi olmasa bile yeni sevgiliden daha tatminkar olduğunu kanıtlamak ister, pişmanlık duymanızdan zevk alır. cinsel tatmin açısından sınırlar zorlanabilir böyle bir eylemde fakat bu teklife olumlu veya olumsuz yanıt vermek kişinin vicdanıyla ilgilidir tamamen.
tabiki gidilip sevi$ilmesi gerekir.
siktir edilmesi gereken abazan eski sevgilidir.

hadi canım başka kapıya.
fuck baddy tarzını benimsemiş ex sevgilidir. eğer ikisi de bu düşüncede hareket ederse sorun yoktur. ancak beni benimsemediğim bir durumdur. olmaz olsun böyle sevgili.
olabilir efendim ama, kızların bunu yapmaması gerekir zira kızlar her daim bir adım önde. ama ah sevgi diyor gönül.
genelde bu eski sevgili kadin kisisidir. yatakta eski sevgilisini geri donmeye ikna edecegini sanir. ama barisma falan olmaz...
böbrekle ilgili sıkıntı yaşanmasına neden olacak istektir.