bugün

erkeklerin de kemal sunal filmlerinden bildiği pişmanlıktır. perşembe perişanlıktır unutmayın kızlar. canlarım benim.

edit: başlık değişmiş. olayı değil pişmanlığı idi.
perşembe perişandır.
erkeklerin cumartesi olayını defalarca döver döver ve bu round'u alır.
(bkz: sadece bayanların anlayabildiği çarşamba olayı)

saçmalamayın kızlar. komik oluyorsunuz..

bir karar verin artık..
Kızlar dışında kimse bilmemeli Ve kimseye anlatılmamali. Bilenler derhal infaz edilmeli.
(bkz: tez vurun kellesini)
(bkz: cumartesi gecesini bilmeyen kız) başlığına istinaden açılmış olabilir .

Perşembe gecesi hayırlı bi günün gecesi olması dışında bir özelliğe sahip değildir .
sadece erkeklerin bildiği cumartesi olayına bir tepkidir sadece.
küçük narin bir çırpınış...
"şşşt! aramızda kalacak denmedi mi sana?" nidalarımla koşaraktan yetiştiğimdir. ıı... şeyy... itiraf ediyorum, pek çok kız dahil ben de anlayamadım.
bir efsane gibi kulaktan kulağa yayılıyordur. erkekler bilmemelidir. sağ olsun, eski kız arkadaşım bilgilendirmişti bu konuda. ben bile ilk öğrendiğimde kızlara karşılı önyargılı yaklaştım.
Sadece kızların anlayabileceği haftanın 7 günü. Her günümüz bir ayrı özel canım.
denenmiştir.

Olay bir erkek arkadaşa aktarılmış, tek seferde anlaşılmıştır. Leb denilmeden leblebeyi anlama hesabı.

Fakat sadece bayanların anlayabildiği çarşamba olayının taklidi olması nedeniyle saçma bulunmuştur. Her gün farklı olaylar yaşayıp, yazarsın artık beybi. Kendilerine selam olsun, gitmiş ama.*
bildiğimiz perşembedir işte uzatmaya gerek yok.
çok gizli bir perşembedir.

çıkmaz ayın perşembesidir.

ve bunu eğer bir erkek öğrenirse o recm edilmek suretiyle yok edilmelidir.
olmayan olayın olmayan günü.
olmayan olayın olmayan gizliliği.
erkeklerin de sikinde olmayan olaydır.
niye böyle başlıklar açıyorsunuz kızlar, kızların sadece bildiği bir olay neticede.
öyle bir gün mü varmış ben neden bilmiyorum dediğim olay.
bazı kızlar perşembe uygulayabildiği gibi bazı kızlar da salı günü uygulanabilir.
Perşembe ne var? indirim mi var?

sorusunu akla getiren yazar beyanı.
demek ki kadınlar anlayamıyormuş.
Perşembe pazarından ibarettir.
(bkz: hani var ya kızım)
bi pazartesi degildir.

(bkz: pazartesi diyete başlıyorum).

(bkz: her pazartesi diyete başlayan kız).
erkeklere trip atma ve tv karşısında yakışıklı oyunculara bakıp yamulmayla geçen perşembedir.
Buraya yazanı dövmek lazım iyiki bilmedikleri bir sirrımız vardı. Kina yaksın saftorik.