bugün

yay burcundan olanların çoğunlukla yaptıkları ve yapacakları eylemdir.
ahh ne güzel bir düşmektir o.böyle bir düşmek görülmemiştir. ergenlikte özgürlüğün sembolüdür.
çantanın içi parayla doluysa hiçbir mahzuru yoktur.
haziranın 3 ü ile 13 ü yapacağım eylem, 8 tane şehir değiştireceğim. gelmek isteyen düşsün peşime. *
yaş biraz daha ilerleyince karavan almaya dönecek hayali eylem. çoluk çocuğa karışıldığı vakit, aile arabası alınacak, işten eve evden işe gidilecektir.
5 sene öncesinde yaptığım eylem. üniversite 2.sınıftayken 2 gömlek 2 şort 1 pantolon ile antalya, bodrum, izmir'i gezdim. konyaaltı'nda 2 gün nemli çakıllarda, halikarnasın altındaki plajda, izmir'in değişik biyerlerinde, muğla'nın egzotik bi top sahasında uyudum. hayatımın en bok gezisiydi. ama gene de güzeldi.
Çok güzeldir. Kesinlikle denenmeli.yalnız da güzel fakat size eşlık eden biri olursa cok daha güzel olur.
Risklidir ve çok da kolay değildir maddi manevi.
anca filmlerde olan eylem kendinizi kandırmayın gençler.
yapmak isteyenlerden çok az bir kısmının yapmayı başardığı aktivite.
Hep hep hep ama hep yapmak istediğim eylem ve bir gün yapacağım. Alcam bir elime diplomayı bir elime çantayı. Diplomayı da vercem anneme ' al bakalım bu bölümü senin için okudum napıyosan yap bunu, şimdi de kendim için gidiyorum' dice.... Ne demesi olm g.t ister o biraz.
hep yapılmak istenendir. lakin bir bayana küçük bir sırt çantası yetmez. bu yüzden imkansız bir durumdur benim için. ama yapmayı çok isterim orası ayrı. yarim, al çantanı gidelim dese onun için sırt çantasıyla yollara düşülebilir.
burada hazırı var. (bkz: into the wild)
Hep bır hayaldır bu nerdeyse herkes ıcın. Kımı cok ıster alır duser yollara kımı ıse vazgecer. Ilerıde bır gun mutlaka yapıcagım gezgınlıktır.
hayalımın de olan bir yolculuk yanına birde bisikletimi eklersem harikulade olur tadıdan yenmez.
bisikleti alıp izmir'e gitmek demektir. alaçatıda aralıksız 1 sene tek başına tatil yapıp döner gibi yapıp dönmemektir. *
geçenlerde yaptığım sonra da iki çantayla geri döndüğüm aktivite.
çok iyi çok da güzeldir.
Bır cok kısının hayalıdır. Gerıde bekleyenler olduguna gore zor olsa gerek.
üniversite döneminde sık yapılan otostopla diyar diyar gezilen eylemdir.
hey gidi gençlik.
macera severlerin yapacağıdır. küçük bir çılgınlık olarak da nitelendirilebilir.
bir hobonun yaptığı en iyi şeydir.