bugün

katalanlar için katil olma sebebi.

bukadar yetenekli ve iyi top yapabilen bir takım içinde sabri gibi futbola tepki olarak doğmuş birisinin bulunması.
işte ben bu yüzden sözlükteyim. ince nükteler, dokundurmalar, sabriye hafif bir atıfta bulunma... ben bu başlığa yorum yapmam sadece saygı duyarım...
http://galeri.uludagsozlu...sabrili-barcelona-197351/

olay budur.
(bkz: sürekli entry giriyor efendim durduramıyoruz)

(bkz: komiklikler şakalar falan)
barcelonanın mabedi camp nou'un tarihindeki en boş en kötü günlerini yaşaması demektir.
yazacak şey bulamayınca sabriyi tiye almakla eşdeğer bir fecaattir.
- işte o gündü. kaleyi bulan şut miktarı inanılmaz bir şekilde düştü. barcelona için lige tutunma mücadelesi veren takım bile deniliyordu la della sports'tan times'e...
her hangi bir maç...

(spiker):

- sabri, sabri sağ kanattan orta sahayı geçmeyi çalışıyor, sabri yanlışlıkla vicente' yi geçiyor, vicente bunu beklemiyordu, sabri sabri önünden herkes çekiliyor, sabri kaleye bakıyor, sabri al gülüm ver gülüm yaptı takım arkadaşı messi sabriye keşke vermeseydim topu dermiş gibi peşine takıldı, sabri ceza sahası sağ çarprazı sanki vurucak! sabri, sabriiii ---- şuuuut ----

-taç.
aslında messi'nin arkasında düşünülebilir bir opsiyondur. hayal edin; messi üstünüze üstünüze gelirken arkadan sabri'nin terse(kendi kalesine) doğru koşu yaparak tüm konsantrasyon ve motivasyonun içine ederek, rakip defansa korkulu anlar yaşatabilirler. stratejik olaylar bunlar..
ispanyadaki "yılın bidonu" ödülünün en yüksek adayı...