bugün

yazdığı muhteşem entrylerin, içindeki mizahı anlayıp ekran karşısında kahkahalar atan yazar.
(bkz: troll)
sabri dediğimiz futbolcu insanına duyulan hayranlığın bir tezahürüdür.
kısa yoldan popüler olmaya çalışırken rezil olduğunun farkına varamayacak kadar sabri olan yazar. yarışmacı arkadaşlara başarılar hatta yıldızın parlasın.
kendisi için "çok etkileyici bir hikaye kitabı yazarı" demek istediğim yazar. biraz daha usturuplu sallaması dileğiyle.

(#6922414)
(bkz: ahahahaha ben buna gulerim ya)
özer hurmacının çocuğu olduğundan şüpheleniliyor.
tipik fenerbahçe taraftarı. bir beşiktaş taraftarı olarak ona operamızı armağan ediyorum. iyi seneler.
yok yok kesin ironi yapıyor.

(#6922920)
(#6922414)
fenerbahçe kompleksi ile ezilen galatasaray taraftarının anlayabileceği dilden konuşabilen az sayıda fenerli uuser den biri, nesildaş ve renkdaş. (#6922452) no lu entryisi ile yine takdirimizi haketmiştir.
son 10 dakikadır sözlüğü siken adam başlığından bu başlığa yönlendirildiğim dikkate alınırsa, memnun kalmadığı dünkü performansını mumla arayacak gibi gözüken yazar.
Forumda takılması gereken yazardır. Zira burada karmayı önemsiyor ve çok eksi alabiliyor. Forumda bol bol +rep alır.

(bkz: emeğe saygı artı rep)
sözlüğün nasıl sikilebileceğini uygulamalı olarak gösteren yazar.*
gayet zevkle okuyup takip ettiğim ve son derecede mantıklı bir yazar. aklın nesli olmaz dedirten yazar.
3 günde nasıl troll oldum kitabının yazarı.
(bkz: mevlana ajdar ı görse sen gelme derdi)
copy paste mevlanacılık üzerine yüksek lisans sahibi.
Kendi açtığı başlığa diğer yazarlardan daha fazla entry giren yazardır.
(bkz: troll olmaya karar veren yazar)
(bkz: yapma demiyorum hobi olarak yine yap)
top soldan taca çıktı. Olur böyle vakaalar efenim.
(bkz: sabri sagdan ortaladi vs rakamsal)
(bkz: altıncı nesil silik)

mümkünse geri dönmesin.

son bir not: (#6928007) kendisine hayran arkadaşların dikkat etmesi de gerekir.
galatasray alehine sürekli başlıklar açan ve sonra o başlığı terk eden ilginç faşizan fenerbahçeli. (bkz: tipik fenerli)
(bkz: bsg dedim gitti)
sonunda silik olan yazar. bu gunden sonra adı bi daha anılmayacak 10 yaşındaki çocuk yazar. küçüğüm yazdığın entrylerle ilgi toplamaya çalıştın ama senin gibi 1000 tane gördü bu sözlük.
güle güle diyoruz kendisine. daha iyi bir nick bulur gelir sözlüğe umarız, bir febeli olarak. *
(bkz: galatasarayın dünyanın en kötü takımı olması)

başlığıyla birlikte nirvanaya ulaşmış ve aramızdan ayrılmıştır. şşş.. o şimdi başka bir yerde..