bugün

yeni bir altıncı nesil yazar, koştursun efendim sözlükte.

az kalsın geç olacak edit: yapma, etme, yolun yol değil. * *
-sabri sagdan ortaladi
-şimdide kewell soldan ortalıyor.... *
uyarı cümlesinin başıdır, devamı için;
(bkz: kafalara dikkat beyler)
fenerbahçeli olup da sabri'ye hayran olan, yeni sözlük kullanıcısı, uuser.
sabri sağdan ortaladıııı ve taç.
sabri'yi, en az benim kadar sevdiğine inandığım uuser da olabilir.
sabri sağdan ortaladııııı!!!!!.............. ve top ağlarımızda sayın seyirciler...
yazar olmasıyla abarı gaza gelmis, cok cosmus tutulması gereken yazar.
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
(bkz: ya da tutun fazla coşmadan)
fenerbahçeli olmadığını düşündüğüm yazar. ben fenerbahçe'yle dalga geçmek istesem aynen açtığı başlıkları açarım çünkü. 6 kasımla ilgili gireceği entryi sabırsızlıkla bekliyoruz*.

edith piaf:

(bkz: #6727149)

yalnız bu saçma falan da olsa fenerbahçe'yi övüp galatasaray'a sallıyor ki karmayı dengede tutsun. evet.
haddini bilemeyen yazar.

nedendir bilmem, sözlüğe yeni gelen fenerbahçe taraftarı insan(cık)ların yaptığı ilk şey, galatasaray'a laf atmak. daha dur bir bismillah de, bir kendine gel. yok, illa galatasaray'dan başlayacak. bu ne biçim çekememezlik, kıskançlıktır hala çözemedim. umarım büyürsünüz zamanla, o da bir şekilde "iyi dilek"tir sizin adınıza.
6. nesil in sonuna yetişmiş fenerbahçeli küçük bir çocuk olduğunu düşündüğüm yazarımsı. hoşgelmiş midir ???
bütün galatasaray lehine entryleri kötülediğini (bu entry de dahil olabilir) düşündüğüm 6. nesil yazar.

edit : kötüleme konusunda beni şaşırtmamış yazardır.
keşke sabri o ortayı yapmasaydı da yazar olamasaydı diyebileceğim yazarımsı.
pek yakında, oyun alanını sınırlayan çizgilerin dışına çıkması muhtemel yazar.
girdiği entryler ile birçoğumuzun iğrendiği cool adam'ı taklit etmeye çalışan yazarcık.

bizim orda bir laf vardır, derler ki:

" çok paran varsa git dötünü ziktir kardeş "

(bkz: yersen)
ve top auta çıktı.
sabri sarıoğlu ile teke tek maç yaptıktan sonra buraya gelip entry girmesini dilediğim yazar. buradan kafa yapmak kolay tabi o da haklı kendince.
(bkz: sabri sarıoğlu nun orta yaparken gol atması)
(bkz: kale çizgisiyle sağ taç çizgisinin kesiştiği nokta)
hayatında verdiği emeğin 10 da 1 ini vermediği insalara bok atarak dikkat çekmeye çalışan, yazar demek isterdim ama diyemiycem, öle bir şey işte.

(bkz: what a pity)
sabri sağdan ortaladı ve auta çıktı top. evet sabri yine kendinden bekleneni yaptı. teşekkürlerrrrrr sabri.
---- sabri sağdan ortaladııııı..
ve top adnan polat da. polat ın hamlesi merak ediliyor, adnan adnan gelişine bir vole..
---- ve tekrar sabri,
sabri bir kez daha şansını denemek istiyor,
---- bu kaçıncı lan,
veeeeeee. beklenen son, taç.
(bkz: eyvah)
(bkz: kaçın)
sabriii !!...top kaleye paralel dışarı gitti..
kendisinin de çok iyi bildiği gibi sözlükte uzun ömürlü olmayacak yazar.

kimler geldi kimler geçti. allah bilir kaçıncı hesabın bu.