bugün

adamın kafasına uçan tekme atıp, "önce ben vurdum, kafa attım" demesiyle yarmıştır...
galatasaray ın kontrolsüz gücü.
sözlüğün en popüler insanı.
kendi başlığına giren her 400. entry sahibini sırtına alıp stadyum turuna çıkacağını açıklayan muhteşem insan.
http://www.kaynakgotum.co.../sabricildirmisolmali.doc
ortalıkta tonlarca kazma varken ibrahim üzülmez ile birlikte çok fazla üzerine gidildiğini düşündüğüm futbolcu. tamam iyi futbolcu değil, kazma, zekasını kullanmıyor vs. de bu haldeyken galatasaray'da ilk 11 oynamasının suçu ne? çok hayran olunan hakan kadir balta über ortalar açıyor, harika bindirmeler yapıyor, kanatta adam eksiltiyor da benim mi haberim yok. tamam ben de beğenmiyorum, bence de kötü bir futbolcu, milli takımda yeri yok ama bu kadar da saldırmayın be kardeşim ayıptır.
bana kalırsa tipinden kaybeden topçudur. azcık yakışıklı olsa üzerine bu kadar gidilmezdi bu çocuğun.
tipini gectim topa düzgün vursun yeter yani o derece, bir zamanlar orada sebastian perez ler cesar luis prates ler felan vardı, hey gidi gunler...
Avrupa' da rahatlıkla oynayabilecek bir futbolcu, nitekim oralarda onun pozisyonunda oynayan oldukça az oyuncu war, dikkat edin hiç bir düdükten sonra hakemin yanında birisini göremezsiniz.90 dakika boyunca sahanın bir köşesinde olsa bile her düdükten sonra hakemin yanına attığı deparlar kayda değer.
kendine tarz hileleri vardır.

http://www.youtube.com/watch?v=AHZ2sQfJhHU
futbol bir dinse sabri su kurbağasıdır.
(bkz: speedy gonzales)

valla, wikipedia söylüyor.*
altyapıdan yetişmiş bir galatasaraylı olarak formanın hakkını vermeye çalışan özverili bir futbolcudur. Milli takıma kadar yükselen bir oyuncunun anlamsızca ve şuursuzca, alves- ramos özentisi, insanların hışmına uğraması şaşırtıcıdır.
(bkz: sabri sarıloğlum)
Kendisini istanbul eyüp feshanede minibüs şöförü gibi X6 kullanırken gördüğüm şahıs.. (kol bacak dışarda)
bu adam bi melek mi yoksa bi şeytan mı? sabri *
sözlükte abartılı eleştirileri görünce kızıyordum ancak bugün bir kez daha gördüm ki gerçekten galatasaray futbolcusu değil. bir şeyler eksik.
kalitesini her yerde gösteren futbolcu. *
görsel
galatasarayın tek samsunlu(samsun/carsamba) oyuncusu.
hurriyet'in haberine göre milan'ın ilgilendiği oyuncu.ahanda haberin ayrıntıları;

Galatasaray´ın tecrubeli defans oyuncusu Sabri Sarıoğlu için italyanların ünlü kulübü Milan´ın devrede olduğu belirtildi.
Hürriyet Gazetesi´nin 21 Ağustos 2009 tarihli bugünkü sayısındaki habere göre; Sabrinin menajerliğini yapan Ali Güven; Milanın istatikçilerinin Sabriyi seyretmeye geldiğini söyleyerek; Zaten Milan Sabriyi uzun zamandır takip ettiriyor ve ediyordu. Bu maçı ve Sabriyi tekrar izlemeye geldiler dedi.

(bkz: aklını sikeyim milan)
dünkü maçta topu her ayağına alışında dört bir köşeden sayısız insanın küfrederek hemen başkasına topu vermesini söylediği futbolcudur. ya da kişidir diyelim. daha gerçekçi.

hayır hala anlamamaktayım neyi bekliyorsunuz? bu adamdan daha ne bekleyip de oynatılıyor bu adam? adam o kadar koştu, o kadar ileri çıktı durmadan ama gelen topların hepsini başarıyla öldürdü. maçı bir arada izlediğim 50-60 adamın benimle karışan 'vurma mınakoym vurma!' tepkileriyle organize olmadan koyduğumuz bu tepki, bu gönülden gelmiş ortak haykırış bile işlememiştir. beyefendimiz yine abuk bir şut ile kaleyi tribünlerde gördüğünü göstermiştir.

artık transfer mi yapıyorsunuz altyapıdan adam mı getiriyorsunuz ne yapıyorsanız yapın fakat bu adam artık oynamasın. şerefsizim top adamın ayağına geldiğinde feci şekilde içim kararıyor. yeter be artık. bu güzel kadroya ve başarılara yakışmıyor bu adam.

başarılarının devamını dilerim sabri. fakat galatasaray' da olmasın mümkünse. oldu mu koçum? evet.
adı milan'la anılmaktadır:
http://www.hurriyet.com.t...;srid=0&oid=0&l=1

yalandan da olsa, ne güzel güldün o akşam bana..
kalp krizi geçirdiğinde üzülmeyeceğim tek futbolcu.

yoksa ben kalp krizi geçireceğim bu herif yüzünden.
tıpkı 2000 senesindeki kadroya baktığımız gibi şu anki kadroya da bir 10 sene sonra baktığımızda, ismini anmak istemediğimiz tek futbolcu olacaktır. ya da ismini andığımızda yanına en güzide küfürlerimizi de sıralamak isteyeceğiz.

milan ilgileniyormuş. eğer gerçekten böyle birşey varsa ve bu teklif geri çevirilirse, yöneticilere bir çift sözüm olacak. bu entry den sesleneceğim.
dünyanın en iyi sağ kanat oyuncusudur. tanrım bu ne kudrettir. nereye koysan oynayabilecek kapasitedeki milli oyuncumuzun eşi benzerini bulmak imkansızdır. hele o nefis şutları yok mu..*
an itibariyle milan'a transferi için eski milan teknik direktörü sinyor terim'le görüşen topçu. açıklamaya göre sinyor terim "milan çok iyi kulüp, orda çok rahat edersin, el üstünde tutarlar, en kral topçu sen olursun, yediğin önünde, yemediğin arkandan olur, italyanlar çok resultante importane" demiş. bunun üzerine sabri de "tamam o zaman hemen gideyim ben" demiş. sinyor terim de "ama boşver sen gitme" demiş. sabri de "niye la, kıskandın mı yoksa" demiş. hem de sinyor terim'e demiş. sinyor terim durur mu yapıştırmış cevabı. demiş ki "ulan ben senin bıyığını s...". sabri de "benim bıyığım yok ki, hoca hoca osman tanburacı ile karıştırdın sen beni, berberimi üstüne bi salarsam görürsün" demiş. en son riva tesislerinde ikisi yakalamaç oynuyorlarmış. kim kimi yakaladı, sonuç ne oldu? saniye saniye aktaracağız sayın izleyiciler.

(bkz: sabri sarioglu nun berberi)
(bkz: ulan ben senin biyigini s)
(bkz: uludağ sözlük spor servisi)