bugün

sadece futbol değil tüm branşlarda konusunun uzmanı yazarlardan simultane haberler veren uludag sozluk hizmeti.
uludag istanbul a milli futbol takımı'nın her attığı adımı bildirecek servistir.
ankara ve bursa hakkında da bildirebilir.. *
uludağ ankara a milli futbol takımı'ylan alakası olmayan servistir. ankara bölgesinin "ua* tv"si olacaktır.
mümkünse sunuculuğunu burcu esmersoy'un yapmasını istediğim geleceği parlak görünen spor servisidir*
her yazarın izlediği maçlarda veya duyduğu transfer haberlerinde temsilci olarak çalıştığı servis*
uludag sozluk spor'u taşıyan araçtır. deplasmana falan götürür.
çok sevdiğim ilgiyle takip ettiğim servistir.dünya kupası maçalrını izleyemiyorsam ya da izlemek istemiyorsam maçları rahatça takip edebildiğim,hangi gol güzel ne pozisyon olmuştur,hangi hakem hatalıdır öğrenebildiğim servistir.
ilgililere teşekkürlerimizi sunarız,çalışmalarının devamını bekleriz.elimizden geldiğince kyardımcı olacağızdır.
eurosport'un en büyük rakibi olarak gördüğü sürekli güncellenen sağlam servis.
an itibariyle oynanmakta olan portekiz hollanda maçındaki kırmızı kartı aynı anda 3 yazarın birden entry girmesi ile bayağı iyi çalıştığına işaret olan servis. *
şimdi de sarı kart gördü.ilk ben yazdım işte:)
spordaki gelişmeleri an ve an sozlukten takip etmeme sebep olan duyarlı yazarların anında gelişmeleri sozluge duyurdugu durum.*
(bkz: servisler)
(bkz: uludağsözlük uyandırma servisi)
(bkz: uludağsözlük gizli servisi)
en son transfer haberlerini, maç skorlarını, dedikoduları dakikası dakikasına veren servistir.
derby yaklaştıkça son dakika haberlere ağırlık veren servis.
%90 futbolla ilgilense de, saygı duyulası spor servisimizdir. hepsini tek tek kutluyorum.***
aliterasyon'un da ucundan köşesinden destek vermeye çalıştığı sevgili servistir.
maç başlıklarında maç anlatımları, yorumları vs. yapan servis.
ilker yasin ve ertem şener'i de bekliyoruz.*
galatasaray masası şefleri için;

(bkz: metin oktay)
(bkz: minik mavi balina)
ilker yasin ve ertem şener' in aksine oyunu daha iyi okuyan servis. fenerbahçe için grand ekinoks, galatasaray için minik mavi balina, notrinova ve metin oktay, beşiktaş için art vandelay' ın görev yaptığı oluşum.
"bana haber ver lan sözlük" yaz 3131'e gönder tüm haberler cebine gelsin servisi. tüm operatörler için geçerli olan servis, zall'ı zengin edecek servis.
bügünlük mesaisi bitmiş ve yavaş yavaş dağılmaya başlayan ajans. 17 gün daha var önlerinde fakat zall dan yövmiyelerini alamamaktan şikayetçiler.
yeni üyelerden benimde dahil olduğum servis.
bu gece gazla mesai yapacak gönüllü kuruluştur.
7/24 çalışan fedekar yazarlar toplulğu.
ucankuşu hatta tüm magazin camiasındaki çalışanları alt edecek güçteki yazarlar servisi.