bugün

Bit futbolcu.

Takım kaptanları kadro dışı bırakılıyor bu geseliler yeni gelen teknik traktörü haklı buluyolar. Bi alemler valla.
yaptığı en doğru şey sarı oğludur.
Ilk piyasaya çıktığında kahraman gözüyle bakılan dağa sonra reyizlik makamına terfi eden futbolcudur.
adam gibi adamdır.
sonunda hak ettiğini bulan futbolcu müsvetesi.
not:Galatasaraylı olarak söylüyorum bunu.
gönderilecekse bile kötü bir biçimde gönderilmemelidir, hayatını galatasaray a adamış aslan yüreklerden biridir sadece.
dalga geçilsede bu adam kaptandır. prandelli şunu bilmediği için sanırım kadro dışı bıraktı kendisinı ; sabri'yi hiç oynatmasa kenarda bir yıl bekletse kimse gıkını çıkarmaz ağzını açmaz, he gönderdin ama başarısız olursan prandelli seni sabri heykeline de oturturlar. haklarıda vardır, ne kadar gülünsede galatasaray'ın bir değeridir. adam en azından canını dişine takıyor ve kulüp değerlerini biliyor.

not : fenerliyim.
Lan prandelli ne ara izledi de beğenmedi bu adamı.
Yönetim ihaleyi italyana yıkacak diyim ben.
Haklı bir kararla kadro dışı kalmış futbolcu. Ne yeteneği var ne bir katkısı. Bana göre geç kalındı.
şu karışıklıkta beşiktaş a mı kiralasak diye düşündüğüm topçu.
kendisine yeteneksiz diyenlerin futbol falan izlememesi gereken futbolcu, sabri acaip yetenekli bir futbolcuydu ama dikkat ve kordinasyon eksikliğinden saçma sapan hareketler yapıyordu bazen, oynadımıda tam oynuyordu yeteneği sayesinde. sabriyi bitiren diğer bir konu da hiç alakası olmamasına rağmen sağ bek oynatılmasıydı asıl mevki ortasaha olan adam savunmaya çekilince 10 numara futbolcu bu günkü dalga geçilen haline geldi türkiyede futbol böyle birşey malesef.
4.ferrasini aldıktan sonra kadro dışı bırakılan.
çok geç kalındı.
darısı emre çolak gibi sezon başı kampta kasan ama hocanın gözüne girdikten sonra soluğu gecelerde alanların başına.
Takimdaki butunluge deger vermeyen prandelli tarafindan kadro disi birakilmistir. Bazi futbolcular vardir pek ise yaramaz ama takimin ona ihtiyaci vardir. Sabri de oyledir.
Kendisini prangelli değil, yönetim kadro dışı bırakmıştır. Hangi hoca gelseydi sonuç değişmeyecek, ihale o hocaya kalacaktı.

Belki 11 oyuncusu değildi, belki büyük takım oyuncusu bile değil, hatta yedek kalacak kalibrede bile değildi; ancak şu takım iflas edip oyuncular bir tarafa uçuşup kaçsa, takımı bırakmayacak 3-5 futbolcudan biri de sabri olurdu herhalde.

Her neyse güldük eğlendik ama adam da 13 yıl paşa paşa takımda yerini aldı, başarılar elde etti. iyi para da kazanmıştır. Bundan sonra herkes kendi hayatına bakar.
Gönderilmesinde, takım içi huzursuzluk yaratmasının ve hocasına bağırmış olmasının rol oynandığı söyleniyor.

http://www.3puan.com/content?id=4214

zaten stsl'de birçok takım kaptanı, kendini hocadan ve yöneticiden üstün görür hep.
Galatasaray ruhunun son temsilcisidir. Böyle kolay harcanmamalıdır.
Karşılaştırma abes gelebilir fakat manu için giggs neyse gs için sabri odur. Manevi anlamda.
Beşiktaş'a gelmesi çok mantıksız olmayan oyuncu. ancak ; dany yeteneksizini alıp sene sonu özür dilemek zorunda kalan yönetim bu transfere cesaret edebilir mi pek emin değilim. sonuçta yerli iyi 3-5 sağ bekten birisi bu adam ama zor işte. zor bir karar..
Hakan balta , Selçuk , Burak , Semih ve emre çolak ın yerinde olsam yönetimden rica eder sabri nin takımda kalması için prandelli ile görüştürürdüm.
duygular bir yana, tamam artık yani yeter, artık yeter tamam. bak kaç yıldır fasulyeydin yeter.
fatih terim'i antreman esnasında kovan, aynı anda gs tv üzerinden taraftarı manipüle operasyonuna girişen, iktidar yalakası gazetecilere hoca ile başkan arasında geçmiş 'özel' sms kayıtlarını sızdıran ve son bir yıl içerisinde saymaya başlarsak canımız sıkılır denilebilecek bir dolu skandala imza atmış mevcut galatasaray yönetimi eliyle yakışıksız bir biçimde kadro dışı bırakılması kendisi adına bir utanç değil ancak ve ancak bir övünç kaynağı olacak futbolcu.

burada hemen bazı dengesizler atlıyor 'lan sabri'yi de messi yaptınız amk' diye. mesele sabri'nin ayrılması değil ki? mesele terim'in ayrılması da değildi. bunu anlamamak bazılarının işine gelmiyor, bazıları da bilerek isteyerek anlamıyor ayağına yatıyor.

prandelli sabri'yi istememiş. ya tabi ya benim esas mesleğim de balıkçılık zaten amk.

lan yazılacak çok şey var da bunlara değmez. vallahi değmez.

sabri de son yıllarda galatasaray'a hizmet eden ve tekmeyi yiyenler kervanına katılmıştır. bir dahaki tekmede görüşmek üzere.

ya şimdi sabri yarın bıraksa futbolu başlasa bir futbol programında yorumculuğa ve sallasa iki üç kere galatasaray'a burada adama 'amk vefasızı' çekecek amipler şu sıralarda 'ne vefası lan 12 senedir besliyor ya kulüp bu adamı yeter de artar bile' çekmeyecekler mi en çok o bozuyor insanın sinirini.
Kör ölür badem gözlü olur futbolcusudur.
Galatasaraydır.
selçuk şahin vakti dolmuş bir futbolcu. sahadaki taktik anlamda olmayışı Fenerbahçe'ye hiçbir şey kaybettirmez. fakat selçuk antrenman da, saha dışın da, takım otobüsün de yani maç anı hariç her yerde selçuk vardır. tabi zaman zaman forma şansı bulmuyor da değil hani.

sabri bence iyi bir topçu. daha da top oynar. ben galatasaray'ı severim ama başkan cidden tırt.
Melih aşık'ın dediği gibi; gönderilmesi olağan ama bu şekilde gönderilmesi kulüpde vefa kavramının olmadığını gösterir.

https://mobile.twitter.co...us/487860523061760000?p=v
reyizdir ve reyiz olarak kalacaktır.