bugün

Zorunda değil ki!

Pardon düzeltiyorum. Zorunlu olmayan sevgili.

Neyse konumuza dönelim.

sevgilisiniz diye bu içli dışlı bu vıcık vıcık haller niye anlamıyorum.

Sana kahvaltı hazırlamasını isteyecek ortamda olduğunuza göre muhtemelen birlikte yaşıyor ya da evinize girip çıkıyorsunuz.

Neden ruhlarınızı ve bedenlerinizi bu kadar çabuk tükettiğinizi anlamak zor.

Tuketiyorsunuz evet çünkü artık kahvaltı hazırlama beklentisine geliyor iş. Yarın çamaşırların makineye atılması, diğer gün ütü.

Aşk bu muydu? Ben gerçekten bilmiyorum.

Devamında Kokunuzu bilerek ve isteyerek üzerinde bıraktığınız kadınları bakire değil diye aşağılanmaya maruz bırakanlar yine sizlersiniz bunu unutmayın.

Ya da onun da bilerek isteyerek yaptıklarını eleştirme hakkını kendinizde bulmayın.

Hava yağmurlu da ondan böyleyim.
Herkesin istediği sevgilidir.
Kahvalti itina ile hazirlanir.
sopayı hak eder. evet.
yaşam alanlarına saygısı olmayan sevgilidir. zaten yatakta kıçını devirip yatıyor,tüm işi erkek yapıyor, iki dakika zahmet edip kahvaltıyı bari hazırlasın çok rica ediyorum.
erkektir..hazırlayan erkekler de var mutlaka ama , genelde hatun kişi hazırlar..erkek de kalkmadan önce o uyku sersemliğiyle , gece boyunca götünü dönüp uyuduğu kzı farkeder , yarısı açık gözlerle kızı şiddetle kokluyoarak kendine doğru çeker eliyle , iki clavicula arasını okşar o kız zaten kendiliğinden mutfağa doğru uçar ve kahvaltı hzırlar..kadın erkek eşitlk filan yalan..her kız bayılır sevdiği adama yemek yapmaya..en özgür gözüküp ana avrat küfredeni bile..her erkek de , hatun yatağa kahvaltı getirince sevinir..gerilir şölye bi..neresi ters bunun feminist ayşe?
o sevgili kaldirsin koca poposunu da en azindan haftada bir kez kahvaltiyi o hazirlasin di mi?
kendisine hizmetci mi istiyor, yoksa sevgili mi, once ona karar vermesi gereken kisidir.

(bkz: az ye de kendine bir hizmetci tut)

edit: hey sen, eksileyen! sevgilin sana artik kahvalti yok mu dedi? ac mi kaldin kuzum sen yoksa? kiyamam ben sana. *
sabahları kahvaltı hazırlamayan sevgilinin eşi olan kişinin tembel bir bünye olması halinde tepki görmesi kuvvetle muhtemel olan sevgilidir...

sevgililerden tembel olanının yatağına yatarken sabah uyandığında güzel bir kahvaltı bulma ihtimalinin sıfırın altında olduğunu bilmesi nedeniyle morali bozuk olarak uyuması, onu türlü türlü kabuslara sevk edecektir... sonuç olarak uyandığında kendini iyi hissetmediğinden dolayı sabah sevişmesini es geçeceği gibi günü de kabuslarla dolu uykusundan farklı olmayacaktır.

ama bu sorunun çözümü çok zor değil dostlar... ya eski bozuk sevgili kahvaltı hazırlayabilen bir üst modeliyle değiştirilir ya da kahvaltı hazırlamak öğrenilir.

zor olmadığını söylemiştim...

edit:kahvaltıyla ilgili problemi olan eksici zihniyet... ne oldu anlat derdini abilere... hadi canım benim
muhafazakar(!) kesimde, dinimizde bile eşin kocasına yemek yapmak gibi bir sorumluluğu yok şeklinde savunulan sevgili.

(bkz: işine gelen şeyleri kullanmak)

(bkz: dinimiz amin)
mevcut enerjisini sabah ereksiyonuna saklıyordur. candır, canandır.*
daha kocası bile olmamış, ilişkisinin geleceğinin ne olacağını bilmeyen bir kadının yaptığı akıllıca davranış. kimse kimsenin hizmetçisi değil. eğer birlikte kahvaltı yapmak çok isteniyorsa birlikte hazırlanabilir ama erkeğin birde hazırlamadı diye şikayet etmesi pişkinliğin son noktasıdır.
geceden beri en az 10 posta sikildiği için dermanı kalmamış sevgilidir. sevgili de insan yahu, o kadar sikiş bünyeye zarar.

http://www.youtube.com/watch?v=sr7xkbe3ptm
tepside gülle, kahvaltısını yatağına bekleyen sevgili tipidir. her sabah beklerse çekilmez ama.
author' un hazırlamasını bekleyen sevgilidir. karşı tarafın şekillendirmesini istiyordur. *
kilo alma sebebidir.

evet gençler, sabahları kahvaltı yapma alışkanlığı olmayan bir sevgiliniz varsa, yandınız.

onunla beraber siz de kahvaltısız günlere kapı açarsınız ve gün içinde bedeniniz besin istediği için aç halinizle hem daha çok yersiniz hem de bünyeniz yediği besini açlık hissiyle depolamaya başlar, yağ yapar.

sonuç: hızla kilo almak.

işte dostlarım, hayatınıza katmak için seçtiğiniz kadın, hayatınızı ve bedeninizi şekillendirecek kadındır.

dikkat edin.