bugün

genelde yapılan şey dönüp biraz daha uyumaktır. Taa ki saatin uyanacağımız saati çoktan geçtiğini fark edene kadar...
Saat alarmini ertelemek.
sevdiceğin ile sabah sevişmeleri. küçük öpücükler ile başlayıp şehveti bol anlara dönüşen olay.

(bkz: mutlu insan)
telefonu bulmak.
(bkz: yine nereye kayboldun)
Bir sey yapmamak.
Çişe gitmek tabiki.
su içmek. evet her sabah yapıyorum bunu.
(bkz: çiş)

istisnasını görmedim.
Yine geç kalmışlığın verdiği sinirle, taze bahaneler düşünmek.
kpss ye düz yürümek. her sabah yapıyom canim ya cok tatlisin sikerim.
kafamı yastığın altına sokmak durumu. deve kuşu misali. dünya sana bakmıyorum işte dercesine.
kahve ile dolanıp ne giyeceğine karar vermek.

işte böyle; görsel *
Tekrar uyumaya çalışmak , muhakkak erken uyanıyorum.
(bkz: sayın yazar geçmişinden kaçamazsın)

hava alanına güvenli iniş sağlamak.

tam bir ''kol pilot'' edasıyla.

sabah kalkınca ben, biz, ben ve o;

malum; http://ulu.so/up8794 *
Yenigün ne güzel çiçekler, kelebekler, osuruk kokusu cümleleri kurmak.
ben bu kahveyle dolanan arkadaşlara imreniyorum.

ulan arkadaş ben alarmı ertelemekten bir hal oluyorum, zar zor kalkıp asansörde giyiniyorum çoğu zaman resmen ama bakıyorum herkes salaş bir hollywood karakteri modunda yaşıyor sabahları ev hallerini.

bizi yemeyin aslanım, köşedeki fırından iki poğaça alıp işe gidiyor herkes.

(bkz: havan kime yabancı)
iş günleri: sırtustu dönüp tavana umarsızca bakıp, düşünmeden nerde olduğumu idrak etmeye çalışıyorum,
tatil: yorganı üzerinden tekmelemek suretiyle itip çalan şarkıya bağırarak eşlik ediyorum, şaka şaka telefonu kontrol ediyorum.
alarmı ertelemek. artık son raddeden sonra kalkıp kör gözle tuvaletin yolunu bulmak ve rahatlamak...
Çoluk çocuğu inandırmak için yazılmayan şeylerdir. Amına koyayım koyduğum resim Brad Pitt'in bornozlu hali sanki. Verdiğim resimde son derece paspal ve akşamdan kalma bir hali olan baykuş. Holywood edasında takılan bir resim mi o barzo?

Kalkıp bir bardak kahve yapan anan bacın yoksa bizim suçumuz mu? Neyse ergenlere alıştık sözlükte.
sert kahve, taze ekmek+bal, çengel bulmaca.

edit: resimdeki sanatçıyı bulmadan çıkmam evden.
evden dışarı çıkıp bir bardak nescafe soğuk su ve sigara almak için 7 eleven ı ziyaret etmek.

7 eleven: kuzey amerika güneydoğu asya uzakdoğu ve avrupada faaliyet gösteren merkezi abd de bulunan denizaşırı süpermarket zinciridir.
her insan gibi tuvalete koşmak.
ne giycem ben diye dolabı eşeleyip yine sabit parçalardan birini giyip suyumu içer mutfağa yönelirim.
çalar saatin kafasına vurmak, evet ben hala çalar saatle uyanıyorum... telefonun kafamın dibinde olmasından çekiniyorum ğstelik 2 tane 24 saat açık telefon... baz istasyonu gibi kafayı 10 sene sonra eritmeyeyim dedim kendime, doktor bir arkadaşıma sordum kendisi yeni doçent oldu selamlar ona... ne düşünüyorsun bu telefonların yakın bir şekilde uyumamıza dedim. o da ben kimseye karışmam ama ben diğer odada tutuyorum telefonlarımı dedi... bende eskiden kalan çalar saati kullanıyorum artık... kafasına vurunca teknik servis derdide yok. baaam diye geçiriyorum küfrederek çok zevkli oluo eski günlerin hatrına...
Benim ki benden once kalkiyo onu sakinlestirmeye calisiyorum.