bugün

Oruçta çalışmak yasak kanunu çıkartılsa.
Havanın terletmeyen bir sıcaklıkta olması ve böyle bir sabaha kuş sesiyle uyanmak.
kahve. aşırı doz lütfen..
annemin hazırladığı kahvaltıya uyanmak, şükretmek ve anın tadına doymak...
Elvis Presley dinlemek .
(bkz: sizler)

gerçekten öyle. bakın bu başlıkta şöyle bir görsel buldum:

https://galeri.uludagsozl...eden-%C5%9Feyler-1558549/

istemsiz kahkaha attım. hem komik hem de son derece doğru.

siz çok yaşayın e mi!
Güneşi görmek, kahvaltı yapmak, uykunu almak, çalışmamak, tatil planı yapmak, faturalarını Ödemiş olmak!
sözlükte mutluluktan söz edenlerin mutluluklarını paylaşmalarıdır.
Bugün alarmdan tam 57 dk önce uyandım. Tekrar uyuma düşüncesi tarifi mümkün olmayan bir mutluluk verdi mesela bana.
gelen sevgili mesajları en çok mutlu eden şeylerden biridir.
Sağlam bi boks antrenmanı.
Not: evet oruçluyum.
Sırf mutlu olmak için bir sebebe ihtiyacının olmaması. Kendi kendine sırf kendin olduğun için mutlu olma durumu. Mutluluğunu etrafındaki olaylara, insanlara, durumlara bağlamayıp kendinden ödün vermeme durumu.
görsel

Sabah serinliği yüzlerine vurduğunda,utangaç roka'lar kıkırdarken,

genç erkek maydonozlarin çapkın bakışlarının hedefi,
iri doğradıgım kuzu kulaklarının denize doğru koşan titrek bedenlerinin kıvrımlarına sürdüğüm taze limon damlalarıydı...

Uykuya düşkün domateslerin elbiselerini çıkardığımdan haberleri yoktu aslında,
Eminim,
kızgın tereyağı ile sevişen çıplak yumurta, taze salatalık bedenlerinden kıskanacaktır bu görüntüyü,

Hep bir ağızdan Unchain my heart şarkısına eşlik eden kızarmış ekmeklerin sesine,

Redingot Kamuran Bey' in,
Canımın içi Maşukum muhterem refika' m,
Diye başlayan mektubunu , Nagehan hanım içindeki sessiz sevinç çığlıklarıyla, her zaman yaptığı gibi, alt dudağını ısırarak okurken,

kollarımda demlenen hayat çayının sessiz bakışları,
tebessümlerimin öznesi...

Su bardağına koyduğum
Gülüşen papatyaların selamı var.

Kahvaltımız sıcak gönlünde,

"Şiiren"
yürüyüşe çıkmak.
her yeni günde sizi nelerin beklediğini bilmemek ve sürprizler.
bakkal ve yakın arkadaşımın babası olan çay ocağını işleten abimiz. işe gitmek için 15 metre aralıklar ile önlerinden geçmem gerekiyor. her sabah selamlaşıyoruz güler yüz ile. ufak ve basit gibi ama bu zamanlarda aslında kocaman bir şey.
sevgiliden gelen günaydın mesajı.
Gunaydiiin diyen cocuklarim.pazar kahvaltisi yapmak dunyanin enguzel sabahlari cocuklarla olmak.
Sabah olması, yeni bir günün, yeni fırsatların doğuşu.
muharrem ince videoları.
uyanır uyanmaz güneşin üzerime vurmasıdır.
Kırmızı Listede Yer Alan PKK'lı Terörist Öldürülmüş. ülkece bir o.c den daha kurtulduk. ailece höpürdeterek miss gibi bir çay içeriz şimdi.

http://www.sondakika.com/...yer-alan-pkk-li-11138209/
Yatağından anniiii diye seslenen bir adet bal surat.
Sessizlik ve zaman.

Aceleyle bir yerlere yetişme telaşı olmadan sabah mahmurluğunun tadını çıkatırcasına ağır hareket edebilmenin verdiği içten rahatlık.
güzel bir şarkı. bir kahve.