bugün

incide yazan bi yazardan beklenmeyen bir şahaser.
inciden kopyalayıp buraya yapıştırılmış şeydir.
inci'de ki cevherleri gösteren sadece bir yazı.

edit: abi cidden var ya öyle aşırı zekiler. adamın hayat tarzı tabii.
sabah işe giderken, okul bahçesinde koşturan çocukları gördükten sonra söylenesi sözün, uzunca açıklanması durumu.*
Artık kolpa olmus bir başlık her sözlükte açıldı.
Ayrıca Alkışlarla yaşıyorumdan alıntı.
derin bir iç çekmeme sebep olandır. nasıl geçti o günler diye düşünmemek elde değil.
kapının önünde, saçları karışmış barbie bebeğiyle oynuyordu. ip atlamaktan bacakları çizilmişti. beyaz dantelli çorabı toz olmuştu. duygu kızılaya gitmişti annesiyle gezmeye, o da onun gelmesini bekliyordu elinde saçları karışmış bebeğiyle.. yine elinde oyuncakla mı gelirdi duygu? oynatırmıydı ki eskimeden?...
nah yapıp kaçtı..
biradetbeyfendi okudum sanki.
çocukluğum: kocaman olmuşum lan göt!dedi.

ben:hiç değişmemişim lan. dedim bende.

çocukluğum: iyi o zaman siktir git seni yanlız bırak o zaman dedi.

ben: lan ne boktan bi çocukmuşum dedim kendi kendime. -ne halim varsa varsa gör o zaman dedim ve bastım

gittim.

halbu ki bi kaç kişiden uzak dur, bi kaç yerde bulunma, şunlara, bunlara dikkat et! diyecektim bana ama dinlemeyeceğimi bildiğim için hiç karışmadım.

neyse saçları gördü ya piç, o yeter ona... ufaktan beri kel kalmaktan korkardı. yanı beraber korkardık.

şanslısın lale 27 ye kadar sıkıntı çıkarmadı saçların.
okurken ölmenizde mümkündür dikkatli olunuz.
bu yazıyı beğenenin pal sokağı çocukları kitabından bihaber olması çok acı.
türk halkı cahil. türk halkı okumuyor. ve okuduğu dandirik bir entryi şaheser sanıyor. bunu beğenen pal sokağı çocuklarını görse sevincinden kendini siker.
özellikle erkekler için konuşuyorum. ama hemcinslerime de tavsiye ederim. zira ben çok beğendim.

ccc nemeçek reyiz ccc