bugün

(bkz: tuncertioner)
sabah yataktan halay çekecek kadar büyük bir zevkle kalkan insarlardır galiba.
asgari maaşın insanlara neler yaptırabileceğinin kanıtı olan insan türüdür.
idollerimdirler. hayranım her birine. 24 saat halay çekerler. hatta acıklı bir arabesk şarkıda bile stüdyoda oynadıklarına şahit oldum.
her gece yatmadan 1'er kavanoz mesir macunu yediklerini düşündüğüm kanalda ki kişilerin bunu ispatlamasıdır. arkadaş arada bir haberler oluyor o kadar. sürekli halay sürekli halay yorulmuyor da bu enerjikler. bu enerji bende olacak.
işi gücü olmayan, toplumun alt, sığ yerlerinde yaşayan bir boşvermişlik içinde olan, sorgulama yetisini kaybetmiş acılası insanlar topluluğudur.
Psikoloji bölümü öğrencisi bir kişinin, o insanlardan herhangi biri üzerinde inceleme yapıp, tez hazırlayabileceği, her biri farklı karakterlere sahip olan sıcak ama boş insan türüdür.
Kendilerindeki enerjiyi bana geçirip uykumun hemen kaçmasını ama günümün kötü geçmesini sağlıyan topluluk.
gerçekten sorunları olan insanlara benzemiyorlar. Hayat hiç umurlarında değil. Sadece halaya kpnsantreler. Sanırım dünyaya halay çekmeye gelmişler.
Ekmeklerinin pesindedirler.
Enerjileri arşa kadar uzanmış insanlardır. Halay için doğmuşlar onlar.
bir kısmımız çalışıyor, bir kısmımız okuyor. kafada hep bi dert işler, dersler.

ama adamlar öyle mi? yoo.

benim yerime de çekin halayı.
flash tv de yeni yayın gördüğümde dua edilmesidir. flash tv nin parasızlıktan 10 yıl önceki programları seyrettirmesidir. adamların saz çalıp, halay çekmesidir.
Dünyada' ki halay çekenleri izleme hasretini geçirmek için yaratılmış olanlar.
Türk kanalı olmadığının kanıtıdır. Tahminlerime göre bizden 12 saat ileri veya 12 saat geri saat dilimine sahip bir ülkenin kanalıdır. lakin konuşanların türkçe konuşmasını söylenen şeylerin bizim kültürümüze ait olması kafamı karıştırıyor, hala çözemedim.*
onlar sabah 8 akşam 8 halay memurları bu da onların görevi, görevlerine saygı duymak gerekir.