bugün

zaman kavramı normal insanlar gibi umrunda olan, telefonunda saat olduğundan kalabalık yapmak istemeyen insanda olabilir bazen.
(bkz: telefonu saatine bakmak icin kullanan insan tipi)*
(bkz: kol saati kullanmayan insan)
bazen yolda birilerine soran insandır.
ne zaman ne yapmasını bildiği için saate ihtiyaç duymanyan, monoton hayat sahibi kişidir.
yaz itibariyle içinde bulunulan durum amele yanığı diye tabir edilen yanık tarzına sahip olmamak için.
beynindeki biyolojik saate güvenen insanlardır.zamanın kalıp koyucu etkisinden arınmışlardır.
(bkz: güneşin durumuna bakıp saat tahmini yapan adam)
güneşin durumundan, saati kafasında tasavvur eden insandır.
kol bacak kulanım fnksiyonlarını ergenlik döneminde bir gecede 1 cm uzayarak yitirmiş hatta sakarlık boyutuna getirmiş zatlardır, o kol yerinde durmaz, sehpa köşesi, duvar kenarı gibi bilimum saat kırıcı yerlere çarpar dururlar, takmazlar saat maat o yüzden.
sürekli saat kaç diye sorup ulan çok merak ediyorsan al bi saat koluna da tak denilesi şahıslardır.oldukça da sinir bozucudurlar.
saate ihtiyaç duymayan adamdır. işi gücü olmadığı için saatte önemli değildir.

(bkz: aa bu benim lan)
eksik insandır.
şöyle bir tespiti buraya uygun görüyorum. dört-beş yıldır saat kullanmamaktayım. bu süre zarfında her geçen gün zamanı farketme, saatin kaç olduğuna dair doğru tahminlerde bulunma yeteneği edindiğime inanıyorum. bilinçaltı saati koydum adını da. swh.
aşırı keyfine düşkün veüşengeştir bu kişiler ve erkek olanları kravat takmayı da sevmez.
benim o insan,evde duruyor iki tane mecburi zamanlarda takiyom koluma.
Kolunu taşıyamayan insandır. Mesela benim bileğime ağırlık yapıyor.
Aklımın alamadığı kişilerdir. 7 yıl hiÇ Çıkarmadan casio mtp kullanan biri olarak bu tip bireylere uzaylı gözüyle bakıyorum.
sahsen ben kullanmadigim zaman kafayi yiyecek noktaya geliyorum ama bazilari o kadar rahat ki saatin kac olduguyla ilgilenmiyordur.