bugün

görsel
Aşık olduğum adam gay çıkmış gibi hissediyorum.

Edit: herşey o kadar imkansız.
Sozlukten ve hayattan bunaldim.
tamam uyuyacakken çalan kapı ziliyim. hem tedirgin hissettiriyorum hem de korku veriyorum.
Evet ruh halimiz..
görsel
ne düşteyim ne gerçekte.
her zamanki gibi.

görsel

evet, hep böyle.
görsel
Evde tek başına bir hafta boyunca neler yapacağımı planlıyorum. Film izler belki kitap okurum yada koyarım şarabımı kendimi dinlerim. Hoşgeldin özgürlük haftam.
bir ay raporlu olup, işe tekrar başladım sözlük.
sudan çıkmış balık misali halen bocalamaktayım.
yabancılaştım resmen 5 yıllık işyerimde.
varsa önerileriniz alırım bi dal :*

(bkz: bocalamak)
ölene kadar uyumak istiyor.
Boşaltılmayı bekleyen çöp kutusu amına koyim.
Sabah sekizde kalkip temizlik yaparak huzuru buluyorum. Saat buraz daha ilerlesin süpürge tutacam.
ölüyor ya da ölmek istiyor gibiyim.

görsel
görsel
kahroluyorum
görsel
ruh halim bile bozuk. neden bi insan kabak gibi hisseder kendini?
Yorgunum ve ağrılar, kırıklarım var. Eziklerim, çiziklerim...
Yağmurun ardından oluşan su birikintilerine sadece eğlenmek için zıplayıp, eve sırılsıklam döndüğünde annesinden azar isiten çocugun ruh hali ile ayni.
Hiç bir kastım art niyetim yok yahu. Kendi halimde yaşamak, kendimi iyi hissetmek istiyorum. bana bunu çok görmeyin.
görsel

@tasinabilirsarj
Bezdim yeminle.
siyah, kötü kokulu poşet gibi.
görsel
5 tane film seçip, 2 tane kitap beğenip, sahil havası isteyip, temizlikte karar kılıp, sonradan hiçbirini yapmayıp sadece yatıyor gibi.
Daha önce kendimi tirnaklarimla kazidigim dip'ten...kaziyamiyorum...çünkü tırnaklarımı söktüler...Eger bu günlerden sag salim cıkarsam bilinki cok guclu cikicam...Ya baticam ya cikicam...Simdi aklimdakileri buraya yazssam ne kadar "zayif" düştügümü anlarsiniz ..Ne kadar karanlikta oldugumu..Nefes alirken kaburgalarimin bana nasil battigini...ve aslinda nefes alamadigimi...Bosverin siz en iyisi...yada boşvermeyin...