bugün

Daha yeni aldığım otg li usb belleği kaybetmek.
Bu beşinci.
akk yi coktan doldurmus olmam. ooof ooof nasil gececek bu 29gun?
hafıza kartı kaybetmek.
uyanmış olmak.
Uyumamış olmak.
Üzülen şey çok olunca sıralamaya koymaya zorlanıyor insan. En son üzenin bi öncesi neye üzülmüştüm diye düşünürken başka bişeye üzülürken buluyorum kendimi.
Sebebi ottan boktan belki, lan buna da üzülür mü insan denecek şeyler belki ama işin iç yüzü öyle değil işte.
En son üzen şey artık eskisi kadar değer görmüyo olmak öyle hissetmek. Sorsan öyle değildir öyle olmadığını ispatlamak için bü sürü laf söylenir ama gerçek öyle değil. Bunu görmemek art niyettir. Gözün gördüğüyle gönülün hissettiği paralellik gösterince üzülüyor insan.
Düşünüyorsun neden böyle diye vardığın sonuc seni ikna etmiyor daha çok üzülüyorsun. Başkaları kadar değer görmediğini hissetmek kötü keşke olmasa.
Evham mı bu? Evham olsa ne olur böyle hissedildikten sonra. Karşılığı yok çünkü. Karşında eskisi gibi değil artık. Bu üzdü en son.
tuvalete girdiğimde oradaki işte oradaki, tuvalet kağıdının olmaması.
Biktim her gun kavga gurultuyle uyanmaktan. Her gun. Bak bi gunum bile huzurlu gecmedi benim. Her gun ayni. Savas ciksa ulkede hic tirsmam. Cunku her gun evimde teror esiyo. Bomba atsalar eve hic yadirgamam o kadar alismim ki uzerime bir seyler firlatilmasina. Allahim neden benim yasamama izin veriyorsun ki. Benim canimi al arrik nolur.
ben bunu hak edecek ne yaptım sayın yazarlar ? cesur erkeği üzdünüz....

görsel
bulaşık makinesi.
Sigara isteyen arkadaşına paketteki son dalı gösterip tam " kardeşim son dalım valla..." dıyeekken o arkadasaın sapbadanak son dalımı almasıdır.
türkmen dağı haberleridir. velhasılıkelam.
Sözlük yazarlarını üzen şeyler silsilesidir.
Kahvaltı için Üç ekmek almaya gidip ekmek almayi unutup sigara alarak olay mahallinden uzaklaşmak.
kazık yemektir.
bayağı bir kazık yedim. içime oturdu.
"istemiyorum" kavramı. açık ara hem de. bir kavram bu kadar keskin ve derin olabilir mi yahu?
yakin arkadasimin bana sergiledigi tavir.
Annemin diş ağrısı çekmesi.
etrafımdaki insanların sürekli sikik taraflarını fark etmem.

ben herkese hak ettiği gibi davranırım. kimseye de eyvallah etmem çok şükür ama etrafındaki insanların sürekli sikiklik yapması beni üzüyor. kime güveneceğimi bilemiyorum. sıkıldım yalnızlıktan.
Daha bir saat önce yaşadığım olaydır.

Tanımadığım bir numara beni aradı. Heyecanlandım. Bir an için kızdır kesin dedim. Acaba güzel midir diye saliselik ince hesaplar yaparken Bi açtım işyerinden bizim deli Ahmet arıyomuş AMK. Yeni numara almış onu haber etti.

Kızdım kendisine, sitem ettim. Balkona attım kendimi hışımla. Tabakadan sarma sigara alıp içmeye başladım. Üzülmüştüm de. Neden yarın değil de kritik bir saatte arayıp beni umutlandırıyor ki.
Her baktığım yerde adaletsizliği görmem. son üzen değil hep üzen.
4500 tl ile kız düşüremiyorum başlığı açan arkadaşa üzüldüm.

biz burda işsizlik mayışıyla, parada gözü olmayan hatunlar buluyoruz len.
o kadar çok şey var ki diyebileceğim başlıktır. ama en son üzen şey son gittiğim iş görüşmesinden çok aktif, çok istememe rağmen olmamasıydı. dayın olacak dayın böyle olmuyor bu işler dedim ama kim duydu? hiç kimse.
Annemin gelip babamın hastalığıyla ilgili şeyler anlatması..

Ben bugün markete gittiğimde yere düşen kız çocuğu için içi parçalanan bir insanım..

Babama dayanmam çok zor. Allah'ım..
Kocaeli.
Her an herşey diyerek ihaleyi buyuttugum başlık.