bugün

rüyada yüksek bir yerden düşerken parmaklarla yatağı mıncıklamak suretiyle kasılıp uyanmaktır. bu rüyalar ne kadar anlaşılmaz ki aklımızda gerçek bir etki yapıyor.. hayatta garip gördüğü çoğu şeyi kendi kullanımına alan insanoğlu nasıl olur da bu rüyaları lehine çeviremiyor bunu da benim aklım almıyor...
sonunda "vay nunagoyim, rüyaymış hehe." gibi bi tepki verilecek hadisedir.
çoğu insan korkuyor bundan ama ben tam tersine rüyada böyle hissetmek için kasıyorum kendimi. hoşuma gidiyor ne bilim. *
uykuya dalmadan önce uçtuğumu düşünüyorum sonra dalınca gerçekten uçuyor gibi oluyorum. heroes'in ilk bölümlerinde peter'ın binanın çatısından kendisini aşağıya bırakmasına benzer şeyler görüyorum sonrasında. gülmesenize olm ciddi bir şey anlatıyoruz şurada *
kimi söylentilere göre uymakla uyanık kalmak arasında kalındığı zamanda yaşanan karmaşıklık.
Her çocuğun gördüğü rüyadır istisnasız. Ne günlerdi be!
Bazen hala görüyorum. Ama hiç biri bir kere titreyerek uyandığım kadar gerçekçi değil
Uyanık olup da hareket edememek kadar kötü olmayan durum. Bagirasin gelir de onu da yapamazsın ya yani. Belki ruyadir diye dusunursun olma olmuştur size de.
güncel Önemli Başlıklar