bugün

sevilecek veya sevişilecek ateşli, taşgillerden rus kızı dururken, türk kızı diye tutturan insandır.

arkadaş kaç kez geleceğiz dünyaya, türk kızının çirkinliği dillere destan hem çokta nazlılar. rus kızları gibi hanım, konuşkan, şakacı ve güzel hanımlar yerine türk kızlarını tercih etmek büyük iştahsızlıktır.
bu iştahsızlarda evlilik işten eve, evden işe yürümektedir.

rus kızı ise, erkeğini sahiplenir, onu sahip olmak ister. iyi de becerir.
rusça bilmemenin dayanılmaz dezavantajı
sonra o rus kızlar kendisini iplemeyince,türk kızları diye ortalıkta yırtınacak insan söylemidir efendim.
edit: anlam kayması.
rus kızıyla tek ilişkisi uzaktan bakıp " aga taşşşş" demek olan zevksizdir.
rus erkeği dururken türk erkeği diye direten gibidir.
bambaşkayız lan kabul edin.

geçen yıl bir tatil yöresinde benden 10 cm uzun 5 kilo -eheh inanma- eksik, hakkını vermek gerekirse 'taş' gibi bir kızcağızla yarı ingilizce yarı türkçe bir muhabbete giriştik. thedya. rusmuş işte.
gayet eğlenceli, sevimli, güleç, komplekssiz -ne kompleksi olsun o tipe sanki lafa bak- bu kızla yüzdük, gezdik, güldük, konuştuk yorucu bir gün geçirdik.
ve o gün hiçbi şey yemediğimizi fark ederek hadi bi şeyler yiyelim dedik. açık büfeye doğru yol alırken tabağımı dolduracağım türk mutfağının eşsiz güzellikte bir o kadar ağır yemeklerinin hayalini kurarken bizim thedya'dan 1. versus geldi.

-inanılmaz derecede salata yemek istiyorum

yok artık sayın seyirciler. sen bi gün boyunca yemek yeme bitin kanlanmış gibi hareket et ve akşamında canın salata çeksin. sonra niye bu karılar böyle fit?

neyse bu sırada içeri gözlerimi alacak ışıltıda bir adam girdi. bizim thedya'ya doğru yaklaştı yaklaştı ve 'merhaba' diyerekten elini uzattı bana. göktengri aşkına o neydi öyle? ortalama bir türk erkeğinden 10 cm uzun, yapılı, ve göremesek de kaslı. hissettim. bizim thed'in abisiymiş meğersem. dima. dima'm...
öyle bir sohbete giriştik ki gayet türkçe'yi kıvırmışlar, takıldıkları yerde ingilizce bi kaç kelime araya sokarak neşeli bir ortam çeviriyoruz.

bizim bıçkın delikanlılar thedya'yı, derya'yı, ayşe'yi, nineyi falan keserken bu dima öylecene duruyor anam. ne sağına bakıyor ne soluna ne göte bakıyor ne göbeğe. efendi efendi salatasını yiyor. * rusya'daki kız arkadaşını ne kadar özlediğini anlatıyor, vefasını kanıtlıyor.
bizim karısını anasını bacısını postalayan abiler de uuuuu... fıldır fıldır.
sonra şöyle kafamı kaldırıp insanları kestim ve türk olanlar resmen bağırıyor... kızı erkeği fark etmez amına koyayım. benim dibim dima'ya düşerken yan masadaki memo'nun da thedya'ya düşüyor... ve sorun şu ki onlar da mal gibi oturuyor öyle.

yani bize gelmez bu karşılaştırmalar, daha bizden birisi olsun.
Bunu diyen cogu er kisinin babasi ve bilimum erkek akrabalaridir.
parası bitmiştir . rus kızı zulaladığı parayı rus erkeğiyle yemeğe gitmiştir .
durumu çaktırmamak için söylüyordur garibim .
kaçınılmaz tecavüzü görmüş ve bundan zevk almaya çalışmış kişidir.
kendisini doğuran kadını aşağılayan erkek fikridir...
aga o 1.80lik daş hatunlar size sümüğünü bile atmaz ama işte paranın gözü kör olsun.ey benim boyu kısa penisi kısa aklı kısa canım türk erkeğim sokaklarda kahvelerde kurulup hiç mi bakmadınız mervenin totoşuna aslının panpişlerine.
hey sen mehmet ! işte gözün kaymadı mı hiç yan masadaki tubanın bacak dekoltesine ?
peki ya sen fatih hiç mi bakmadın hiç mi düşlemedin karşı komşun ezgiyi ?
hiç mi aşık olmadınız siz bir kızın kalbine,gözlerine ?
yoksa ömür boyu sürecek olan bir aşka tercih mi edersiniz bir çift memeyi ?
duygusuz,saygısız,kim olduğunu bilmez seks delisi herifler.
anlatsam mı anlatmasam mı başlıklı inci sözlük hikayesinde adı geçen kelebek kardeşimizdir kendisi.
caniiiim içkim bitti alcek sen bana raki diyen rus kızını görünce topukları yağlayan türk gencidir. tercih meselesi değildir.
O rus bu çocugunun annesidir.
(bkz: türk kızı istemem deyip bulsa becerecek olan tip)
(bkz: yerli malı haftası) olmasından dolayıdır .
(bkz: zevkler ve renkler tartışılmaz)
milliyetçiliğin geldiği son nokta.
yerli malı hastasıdır. yerli malı yurdun malı, herkes onu kullanmalı.
cebinde parası olmayan gariban anadolu çocuğudur.
rusya varken türkiye de yaşayan zevksizle aynı kafadandır.
rus güzelliğinden çok, ruh güzelliğine önem veren adamdır.
''alayınız siktir olup gidin rusya'ya da kurtulalım şu saçma sapan rus kızları muhabbetlerinden'' dedirten durumdur...

gerçekten baydı artık bu rus kızları muhabbeti..ya çok beğenen varsa rusya'ya gidebilir..artık vize falan da yok..
Rus kızının nerede durduğu çok önemlidir.Çünkü Rusya kocaman devlet kuzeyinden gelen bir kızdan alınan zevkle güneyinki farklıdır veya batısıyla doğusu... O yüzden genelleme yapmak zordur bu konuda. Özellikle genellemenin bir insanlık suçu olduğu şu dönemlerde.
rus kızlarından çok yüz görmüş herhalde, türk kızlarını beğenmiyor. yahut türk kızlarından pas alamamış, rus kızları diyor.
kısaca;

(bkz: kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş)

hmm bir de şu vardı doğru, türk kızları da size ölüyordu.
cebine 100 dolar koyan ergen zırvası.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar