bugün

rtük artık netflix, yotube, gibi mecralara denetim yetkisi alacak.

arkadaş bir rahat verin ya, bir huzur verin. ben sansür istemiyorum. adımımı attığım her yerde kısıtlama var. bir buralar kalmıştı. o da gidiyor elden.

https://www.donanimhaber....RTUK-denetimi-geliyor.htm
vatana, millete, önemli şahıslara atıp tutanlara, terör sempatizanlarına iyi olur aslında. bilemedim. tabi ayarını kaçırırlarsa sıkıntı.
gerçekten bunaltıcı olmaya başladı bu durumlar. baskı baskı baskı. yapay bir hayat...
islamiyete uygun bir durumdur. allah'ın kanunlarının hüküm sürmediği bir mecra düşünülemez.
vakiflarda dönen pedofolimania haberlerinin önüne geçeceklerdir, çok şeetmeyin. netflix, puhu muhu uğraşmazlar rahat olun.
insanın seçim özgürlüğünü ve dizi, film keyfini engelleyecek gereksiz uygulama. istemiyoruz.
Netflix yabanci bir kurulus oldugundan mudahale edemezler.
rtük internet şeyi olmadığı için mümkün olmayandır.
Burası muz cumhuriyetimi yarraam,tabiki heryerde denetim ve belli bi çizgi olcak. Ne zannediyodun istediğin her sempatizanlığı ve hakareti yapıp at mı koşturcaktın kafana göre.
Kimse benim ne izleyeceğime, izlemeyeceğime karışamaz. sokarlar öyle yasağa da denetime de, adı üzerinde radyo televizyon ve üst kurulu. gitsin radyo ve televizyon yayını yapanlara denetim getirsin kimse benim para ödeyipte, ne izlemek istediğime karışamaz. biz netflix'e para ödedikçe devlet bundan vergi alıyor hem devlete zarar hem de benim seyir zevkime zarar.
ne demiş ünlü düşünürü vartolu: senin rtüğünü de sikerim, denetimini de sikerim, yasağına da sokarım bunun neyini anlamıyorsun amına koyayım ??
yeterli değildir. açılan başlıklara da el atmalıdır.
akepe daha fazla oy kaybetmeden eleştirildiği tüm mecraları süresiz kapatması.
Her millet hak ettiğiyle yönetilir.

Ampule oy vermeye devam edin.
Köşeye sıkışan kedi yüzünü gözünü cırmalar RTÜK. Sen Tv'de kal. internetime dokunma!
Son derece yerinde bir karardır.
Gelin evimizin içine de karışın artık bakalım islami usullere göre mi sevişiyoruz değil mi?
cinsel taciz şikayetiyle internet tarafından mahkemeye verilmesi beklenir. bilirkişi internetin el atılan yeriyle ilgili raporunu 3 gün içinde savcıya teslim edecektir.