1 oy 1 oydur mantığı ile kurtardığı kişidir.
sorun akpli olması değil, akp iktidarında intihar girişiminde bulunması olan kişidir.

malumunuz 13 yılı aşkın süredir tek parti iktidarı ülke yönetiyor. ekonomi çıldırdı, kimse durduramıyor. islamı iliklerimize kadar yaşıyor, hissediyoruz. ee başbakan bekar gençlere kadın vaadi de verdi. bir akplinin başka ne sıkıntısı olur.

bir akpli neden intihar eder?
Hayatına cumhurbaşkanı sayesinde devam edecek olan kişidir.

Yıl olmuş 2015(olacak 2016) halen komplo teorileri üretmeye çalışan muhalifler var.

Allah aşkına sonraki seçime 4 yıl varken niye böyle bir komplo yapmak istesin ki?Her seçimde %45-50 oy alan adamın komplolar ile ne işi olur?Kendinize bu soruları sormayı denesenize.

Siz muhalifler hiç inandırıcı değilsiniz.Sanırsın bu kahramanlığından ötürü halk,başkanlık sistemi için referandum isteyecektir.

Yürüyün gidin allah aşkına,işiniz gücünüz trollük ve salaklıktan başka bir şey değildir.Bir türlü hazmedemiyorsunuz şu iktidarı,hiç inandırıcı olmayan şizofrenik teoriler üretiyorsunuz.Mal gibi teori üreteceğinize millete yararlı bir vatandaş olun bari.Onu da yapamıyorsanız bu ülkeyi terk edin.Yeter artık ya baydınız artık.
Akp döneminde intihara kalkışmıştır.
hayatına az kalsın sucukçu muhasebecisinin yaptıkları sayesinde son verecek olan kişidir.

bunlar böyledir... cahil oldukları için çektiklerinin asıl sorumlusunun kim olduğunu görmez, kendilerine zerre zararı dokunmamış olan muhalefetle uğraşıp, güçlünün yanında saf tutunca adam olduklarını sanırlar.

ne var ki hayatın acı gerçekleri vurur insanı... yine de akıllanmazlar. böyledirler... yapacak bir şey yok.
destekçisi olduğu akp'nin ülkeye verdiği huzur varken, nihayet namaz kılan büyük ve güçlü bir lideri olan, dev bir ülke olmuşken neden intihar ettiği çözülemeyen kişidir.
Noel şakası mı yaptı bunlar bize yoksa?
köprüde o kadar intihara kalkışan oluyor gidip bunu kurtarması insanı düşündürüyor yani.
Adamlar neredeyse açık açık yazıyor gözünüze sokuyor,tiyatro olduğunu anlayan kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor.
intihar etmek isteyen kişi işsizlikten kurtulmuş.

http://www.hurriyet.com.t...zlikten-kurtuldu-40035319

arkadaş geçen aracımda sıkıntı oldu köprü girişinde sağa çektim fakat polisler geldi ve allem etti kalem etti beni çıkarttı oradan. çıkmasaydım zorla çıkaracaklardı orası kesin çünkü tarzından belliydi. biri intihar edecek ve tayyip bey oradan geçecek ulan adamı aşağı atarlardı kimi yiyorsunuz siz.

bir de etrafta çok genç tanıyorum yıllardır kpss kurslarında bir kamu kurumuna girebilmek için. onların hakkını birileri yemiş belli ki...

(bkz: reklam kokan hareketler)
yaşayıp her gün ölmeyi seçmiştir.
sayın Cumhurbaşkanımızın zararına olmuştur.

oysa intihara müsaade etseydi 1 kişilik vergiden zarar edecekti kendisi, şimdi hem ölen hem de öldüren vergi ödemeyecek.

gitti bi vergi daha :(