bugün

fetö'nün siyasi ayağının çok net belgesidir.

ümmetimizin lideri, asrın mücaddidi erdoğan, yardımcısı bülent arınç vasıtasıyla fethullah piçine selamlarını sevgilerini göndermiş, "bize bir emri, bir tavsiyesi var mı?" diye sormuş...

evet bunu anlatan bülent arınç.

şu an cumhurbaşkanlığı yüksek istişare kurulunda kendisi. oğlu da akp istanbul milletvekili aynı zamanda.

izleyelim inşaallah;
https://streamable.com/28d5o

bakınız çokomelli arkadaşlar. bülent arınç bunu 2013'te anlatıyor.

evet 17/25'ten önceye ait bu, ama fetö ilk kez ne zaman kalkışma yaptı hükümete karşı?

7 şubat 2012'de.

aslında fetö ile mücadelede milat 17/25 değil, 7 şubat 2012 tarihidir. bu tarihte fetö gerçek niyetini belli etmiştir ve bülent arınç'ın bu anlattığı olay 7 şubat kumpasından sonraki tarihe aittir.

alın size kanıtlı belgeli fetö'nün siyasi ayağı.

hadi eyvallah...

edit: "7 şubat kumpası nedir?" diye sormuş bir kardeşimiz.
7 şubat kumpası, fetöcü savcıların talimatıyla fetöcü polislerin mit müsteşarı hakan fidan'ı gözaltına alıp sorgulamak ve bu sorgu ile erdoğan aleyhinde deliller elde edip erdoğan'ı yargılamak ve cezaevine göndermek istedikleri olaydır.
(bkz: fetö nün bizim zamanımızda büyüdüğünü reddetmem)
- bir emriniz var mı?
- evladım bir kaç komutan canımı sıkıyor, hizmetimize mani oluyorlar.ergenekon davasına bağlayıp önümüzü açsan.
- ne istediniz de vermedik efendim, hemen ilgileniyorum.
+ bir emrin var mı kral.
- yok kank.
+ zaten ne istediniz de vermedik amk.
- artizlik yapma lan.
+ kes lan fetö.
- fetö mü.
+ he fetoş.
- allah evlerinize ateş salsın.
+ zaaaa.
şu görüntülerinde birinde yada bahsi geçen isimlerinden birinde chp nin, iyi partinin adı geçseydi ne olurdu hiç düşünüz mü? o kişinin başına ne işler açılır, rte o görüntüleri nasıl kullanırdı hiç düşünüz mü? mitinglerde projektörlere nasıl yansıtıp ballandıra ballandıra anlatmaz mıydı?
bir gün en gerizakalı yandaş akıllandığında, biz kandırıldık diyecekler. bu görüntüleri hepimiz izleyeceğiz. bu çürümüş sistemi ayakta tutan yandaşlara peşkeş çekilen türk milletinin kaynaklarıdır.