bugün

cebinde sürekli taşıdığı çakıyı takmak içindir. zira popo günahtır.
rte'nin kişiliği ile alakalı bir durum. Bir de bunu yapsa tam olmuş diyecektim ki şükür böyle birşey yapmamış.
Fakat imaj-popo ilişkisini ben açıkçası kuramadım. Popoya bakmayarak "çok güçlü ülke" imajı verilebiliyorsa iran, mısır, endonezya vs gibi ülkeler üst sıralarda olmalılar. Yok böyle birşey ise ortada çok büyük rte yalakalığı var benden söylemesi.
hiç bir zaman olmayacak bir şey.obama gibi bir fotğraf vermeyecektir hiç bir zaman sayın başbakan zira o islam terbiyesi ile büyütülmüştür.
gerçekleşmesi imkansız olan bir hadisedir. emine erdoğan çıkarır o gözleri.
haramdır. zıkkımdır.
(bkz: velev ki baktım)
karşılığında Deniz Baykal'ın tepkisi ne olur diye merak ettiğim hadisedir.
asıl dinibütün görünenlerden korkmak gerektiğini savunan tezi doğrulayan bir olaydır
(bkz: s kimin dincileri)
(bkz: acıma yetime koyar dötüne)
oldukça normal olmalıdır. delikanlı adam popoya da bakmalı memeyede. rte de delikanlı tipi var, bana kalırsa o da bakmalı, hatta bir el filan bile atmalı,

- ONe minüt.. *eli popoya doğru sallar*
+ Ayh! hayvansınızz!
(bkz: hamdolsun)
bakabilir....n´olcak ki?... merkel festspielhaus´a opera izlemeye giderken, memelerini bayagi bir acik birakan mavi bir tuvalet giyiyor diye, nasil "orospu" olmuyorsa, obama da bakar kadinin poposuna, rte´de bakar, putin´de...bu durum politik olarak herhangi bir belirleyicilik tasimadigi gibi, o adami da "kötü adam" yapmaz. valla acikcasi, herhangi bir erkek bana "ben hayatimda bir kadinin poposuna bakmadim" dese, allah bilir ya ben o adama inanmam. da bu bütün erkekler hayvandir demek de degildir.
bildiğin erkeklerde göte kitlenme'dir. teğet geçmiştir. bakmamıştır.
(bkz: batinin ilmini degil ahlaksizligini aldik)**
özel hayata girmeyi gerektiren bakıştır. rahat bırakın lan adamı, eşi var. bakar bakar, bize ne. ülkeyi iyi yönetsin, başka da bir şey istemem. hala istiyorum ama bunu, bak kaç sene oldu.
poposuna baktığı kadının kendinden tiksinmesine yol açacak eylemdir.
rte nin azmış olduğunu gösterir (kuma alacak kuma ne bekliyordunuz).
dikkatlice bakmaz, karakteristiği olan takiye hesabı gizliden kesiyordur diyebiliriz.*
(bkz: siz önden buyrun)