bugün

şahsen bunu bu gece açıklayacağını bekliyorum. 12 dev adam'a hazineden kişi başı 1.5 milyon tl veren mübarek başbakan bununla kalmaz ve cebinden bir 250 bin tl çıkartıp çocuklara bölüştürüverir bu gece. ben bekliyorum, umarım mübarek başbakanımız sayın recep tayyip erdoğan beni yanıltmaz.

arkadaşlar beni yanlış anlamış bazıları. 1.5 milyon tl hazineden çıktı zaten hepsine. ama ben dedim ki rte de kendi parasından şöyle bir 250 binlik atsa da çocuklar bayram etse..
dünyada milyar dolarlık reklamının olduğu düşünülürse olabilir.
eğer takıma 1.5 milyon verir de o para bölünürse ayıp olur basketbolcularımıza. kişi başıdır o para. yoksa böyle büyük bir başarıya futbolcuların aldığı paralar ile kıyaslarsak çok komik kalır toplamda 1.5 milyon.

hani aldığı parada gözüm yok da hiddink in aylık maaşı ne kadardır bir bakın.
babasının parası ya dağıtır herkese bıyıklı. senin ödediğin vergiden çıkıyor lan hazine parası. sen neyin helalinden bahsediyorsun?
kendi cebinden 250 binlik atmasıdır. başbakanımız cümle aleme ne kadar bonkör bir insan olduğunu dünya malında gözünün olmadığını göstermeli. hadi be başbakanım..
250 bin az kaçar devlere biraz daha versin.
damadın amcasından bir philips marka televizyon
bu kadar büyük paralar prim adı altında rüşvet mantığı ile sporculara sunularak akılları karıştırılıp, kazanamadıklarında kaybettiklerine üzülmeleri sağlanacağına. spora yatarım olarak kullanılsa ülke olarak her daim sporun bütün branşlarında başarılı olsak iyi olmaz mı? dememe neden olan durumdur.
kişi başı 1,5 milyondur , toplam değil...

[null http://www.haber7.com/hab...mlara-rekor-prim-sozu.php]