bugün

Arap bi sus ya.
görsel
Yerli otomobille kanal istanbulun ne alakası var amk! Araba kanalda mı yüzecek? Bu nası bi mantık!
biri diplomasız, biri magazin ve biri de soygun. hangisi hangisiydi diye tahmin etmek bile lüzumsuz...
“Halay çekmeye veya uzaya çıkmaya karşı çıkmak” gibi bir başlık...
karşı çıkanın değil sayın Erdoğan’ın suçlanması gereken durumdur. insan bir sorgular “ bunlar bana karşı neden bu kadar güvensiz” diye.
Ben rte'ye muhalif biriyim. Kanal istanbul ülkeyi araplara peşkeş çekmek ve senin gibi arazi sahiplerini zengin etmek dışında bir işe yaramayacak. Hatta tam tersi Karadeniz'in ve boğazların güvenliğini de tehdit ediyor.

iha ve siha'lar ise sonuna kadar desteklediğim projeler. Gurur duyuyorum.

Yerli otomobil ise daha yeni görücüye çıktı. Fikir yürütmeden önce Gerçekliğini görmemiz lazım.

Özetle körü körüne muhalefet de en az körü körüne destekleyen kadar cahil işi. Her işin iyi ya da kötü yanları vardır. Ülkeyi rte yönetiyor diye ne yaptığı her şeye destek veririm ne de karşı çıkarım.

Benim tek kriterim ülke menfaati.
https://odatv.com/34-madd...kincalari-26121912_m.html

https://www.google.com/am...l-aciklamasi-5529458/amp/
muhalefet olacağım derken vatana ihanet etmenin alternatif yoludur.
buna ayranı üfleyerek içmek " diyorlar. neye elinizi attıysanız..........
Hep dedik bir şeyi yapmak değil satmaktır marifet diye.

Allahsız aktroller şimdiden başladılar arabayı siyasi olarak kullanmaya.

Bu mantıkla bırak ihracatı, kendi vatandaşının bile büyük bölümünü müşteri olmaktan çıkartıyorsun.

Yine bir alanda bir meselede akpyi aktroller sikip atacak.

izliyoruz.
Güzel șeyler mesela Davos zirvesinde ki one minute cikisi gibi șeyler yapsin eyvalallah, ama o kadar parayı Insaata gommenin bir anlami var mi.
Mantikli insan kanal istanbul projesine zaten sazan gibi atlamaz. Iyice arastirir, dusunur, konusur.

Yerli arabayi ise destekler zaten.

Neyin kafasini yasiyorsunuz amk. Birakin su partizanligi artik...
Kanal istanbul projesi başka bir şey. Kimse bize sormasa da O konuda kamuoyundaki herkes gibi düşüncelerimizi çekincelerimizi söyledik. Ama icra mercii Hükumet. yapar yapmaz orası kendi bileceği bir iş. Bizi aşar. ister suriye doğu akdeniz ermeni tasarısı karşılığı abd ye taviz olarak ister başka sebeplerle. Haddimizi bilir Devletin işine karışmayız. Ama eğer yaparlarsa hata yaparlar. Şerhimizi de düşeriz. Araba konusu henüz yeni bir gelişme. Tabiki yerli otomobil güzel bir proje. Üretsinler efendim, Yapsınlar satsınlar sevinir gurur duyarız. Tıpkı ihalar sihalar gemiler helikopterler v.b. diğer milli olanlar gibi. Kıskanmayız. Fesatlanmayız. Nankör gelmeyiz. Bu ülke bizim. Yapılanı takdir etmesini biliriz. Eğriye eğri doğruya doğru diyecek cesaretimiz var hamdolsun.