bugün

recep tayyip erdoğan'ın neden rusya'ya teslim olduğudur. bu konuda bir çok yazıldı çizildi, ancak hiç kimse bu yazarın bildiği şekilde tespitin kralını yapamayacaktır. çünkü bu şahıs hem rte'nin çevresinden, hem bankalardan, hem mitten, hem de muhalif partilerden filan bilgi yağmuru altındadır. tamam şimdi sakince anlatıyim.

şimdi bu arkadaşın etrafındaki müteahhit firmalar zor durumdalar. isim isim vermek istemiyorum, bir çoğu zor durumda. yaptıkları tesisleri alan yok. dahası, geçen yıllarda yapılmış ve teslim edilmiş otellerin bile önemli bir kısmı satılık durumda. bir çok tanıdığı firma iflas erteleme almış ve hatta bazılarının yöneticileri yurt dışına kaçmış bile. ahahah kimsenin haberi yokmuş.

neyse. erdoğan'ın rusya'ya teslim olmasının altında bu var. belkim turist filan gelir, meyve sebze ithalatına şeyler kalkar filan da toparlarız. olay o yani. bizimle alakası yok, tamamen erdoğan'ın yakın çevresi batıyor diye. beter olsunlar bana ne.
Çok basittir.

abd ye güvenip, Uçaklarını düşürüp adamlara rest çektik.

Aramızın papaz olduğunu gören abd de koydu dirseği.

Kuzu kuzu rusyaya geri döndük.

Bu tespiti yapabilmek için uzman olmaya gerek yok.
(bkz: büyük resmi gören dalyarak gazeteciler) gazeteciyi çıkar yazarı koy
amerika pkk'yla barışacaksın dedi. akp rusya'dan özür dilemeye razı oldu.
okuma yazması olmadan ve mağaradan nasıl buraya entiri yazılıyor anlamadığım mevzudur. eleman hala "bunu söylemiş gibi yansıtmaya çalışan internet trolleri" diyor ya. bu kadar beyin kıvrımından yoksun olmak nasıl bir şey..

http://www.ntv.com.tr/dun...ir,sGtgtGT0ckqlpawMPR5PLQ

bu ve bunun benzeri yüz tane yerde haber var kremlin bizzat açıklama yapıyor üzgün olduklarını belirttiler diye hala troll mroll vatan hainliği diye gezen oluşumlar var..
etrafındaki mütahitler o koltuğu kafanda kırmadan acele durumu düzelt demiş olabilirler, katılıyorum.
Vay anasını be! Yani bunların ağa babalarının " klıntın " in önünde ayakta el ovalamadığını görmesek, dünya nın kahyası olduklarını zannedeceğiz.
israille de rusya ile de anlaşılmasının nedeni cari açık bükücü bir iş adamını amerika'nın erdoğana karşı koz olarak kullanmasından kaynaklanıyor.
http://galeri.uludagsozlu...%B1layan-dallama-1106262/
teslimiyet süreci bayağı uzun sürdü. ama şu noktada rusya tam bir müttefik. ve konuşulan konulara dikkat edin: "meyve sebze ihracatı ve rus turistler". ama ben size "haklı çıktım diye bana artı oy verin" demiyorum. insan olun yeter.