bugün

haklı görüştür.

ülkeyi babalarının çiftliği gibi kullandıkları yeter.

edit: ülkenin anasını ağlatan adama destek mi olacağız bir de? sizin gibi göt kılı mıyız biz?

haddinizi bilin.
rte kaybedeceği zaman türkiye kazanacağı için sorun yok.
rte kaybederse pkk da kaybeder.
bu görüşü destekleyenin vatanından milletinden şüphe duyulmalı. hatta vatansız demeliyiz. şaşıyorum valla bu tayyip erdoğan bazı insanları gerçekten iyi ****** ki bu derece nefret barındırabiliyor.
Rtenin görüşü benim partim tek basına iktidar olsunda turkiyeye ne olursa olsun olunca bizim ki de oyle oluyo otamatikmen.
Rte başkan olsun da ne olursa olsunculardan daha çok degillerdir.
bu düşünce yalnızca korkaklarda bulunur. rte nin kaybetmesi yada kazanması bizler için önemli değildir.

önemli olan türkiyede yaşayan insanların refah mutlu ve huzurlu olmasıdır. bunu sağlayacak olan kişi kimse o kazansın. ister akp ister mhp ister chp.

ancak akp 11 senedir bunu sağlayamadı. Şimdi korkmasının sebebi de bu.
kaybedecegimiz daha ne kaldi amk dedigim gorustur. bir sehit ondan cok daha degerlidir.
PKK öldürdükçe, Erdoğan yaptı diyerek, erdoğan'a yüklenerek, PKK'nın silahında susturucu işlevi görenlerin çirkin düşüncesidir.
Vatan hainleri denir. inanılmaz ama ülkenin en az %30u böyle düşünüyor. Adam bu kemalistlerle marksist kürtleri iyi sikmiş demekki.
Tipik chp'li zihniyeti. Rte'nin kaybetmesinden ziyade nasıl kaybettiği önemli. Misal hdp'yi meclise sokarak bunu yapacaksanız yapmayın daha iyi.
Doğru bir önermedir. Tam bir inönü zihniyeti aynı zamanda.
peki bu adam neden istenmeyen adam konumuna düştü? kara kaşı kara gözü yüzünden mi? geleli neler yaptı, neler yapmadı, işte tam da bu yüzden. doğru analiz etmek lazım. keşke elinde tuttuğu ve hatim ettiği o kuranı elinde herhangi bir kitap gibi tutmasaydı. keşke adil olmayan yöneticilerin sonunu anlatan kısımları iyi okuyaydı. keşke kul hakkı, görevi kötüye kullanma, kibir, insan ölümleri üzerine biraz daha kuran bilgisini tazeleyeydi. neyse, kuranı sadece duvarına asan arap aşıklarına ne desen boş.