bugün

''Yağmur yağsa tayyip'ten bilecekler'' önermesini akıllara getiren önermedir.
tayyip erdoğan gibi kalbinde iman alnı secdede olan bir başbakan kesinlikle fuhuş yaptıranı da, yapanı da övmez! aksine fuhşa tapan solculara lanet edeceğinden olmayacak şeydir.
fuhuşu etmesini beklemek saçma olur.

tecavüze uğrayan doğursun devlet bakar dediğinde, evet doğurmak lazım yokmu beni siken diye ortalığa dökülenleri ne çabuk unuttunuz?
moderasyonun üçer beşer hesap dağıttığı gönül insanları...
kıç yalayıcısı yazarların sözlükte tayyibin avukatlıgını yapmakta kullandığı cümledir.Hatta konu açanlar bile mevcuttur.
gezi parkına destek verenlere dava açılmak için bilinçli bir şekilde evde zorla tutulan birilerinin açtığı başlıktır. yemeyin gençler. küfür etmeyin.

ayrıca bazı yazar arkadaşlar caps koymuş bu kişiler hakaret etti ve dava açılacak diye. açsınlar dava. evet yerine göre haklıdırlar da. ama adama şunu sorarlar. şimdi sayın başbakan recep tayyip erdoğanın açıklamalarına gelelim. ' 2 ayyaş, çapulcular, tencere tava çalanlar, % 50 vb...'. bu ayrımcılık mıdır yoksa değil midir? cevabınızı da beklemiyorum...

bunları yazan insanlara dava açıyosun da, ayrımcılık yapan diğer kişilere neden dava açmıyosunuz? bu sorunun cevabını biliyosunuz.

edit: yazımda boşuna suç unsuru aramayın. yanımda avukat arkadaşım var. rahat olun!

edit 2: alın size sağlam dava nedeni. benim yazımdan önce 'atası alkolik olanların' cümlesi ile başlayan yazı mevcuttur. buna sağlam bi dava açılabilir! mahkemede aklını alırlar adamın dostum. klavye delikanlılığı yapma bence. seni savunabilecek bi avukat yok bu diyarlarda.
Rte ciler o.ç yiz der. Laikçi muhalefetler tesettüre girer felan. Ters olur baya.
Keşke fahişelik olsa dedirten kişilerdir. Kamu malından çalınmasını bile savunmuştur bu allah'tan korkmaz insanlar.