bugün

türk futbol severlerin futboldan anlamadığını göz önünde bulundurursak son derece normal bir davranış...
volkan hatalı bir gol yedi ama milli takımda sıçtı resmen.
volkan a bok atma, abdullah a bişe sokma, emreyi görme sercanı sev topalı okşa hasan ali yi destekle hamit e yüklenme ulan ben mi çıktım da yenildim diye haykırasım var ama neyse.
ihtiyaç yoktur, zaten volkan tabir-i caiz ise öbek öbek sıçmıştır bu maçta. o salakça ve amatörce çıkışı yapmasa, maç sabaha kadar oynansa 0-0 biterdi. en azından yenilmez ve 1 puan alırdık.
bir fenerbahçe taraftarı yazarımızın gerçekleri kabullenememesinin ağır gelmesi söylemi.

volkan bugünkü maçı lime lime doğramıştır. kaleciliğini kurtarışlarını ayakta alkışlayacağım takdir ettiğim türkiye'nin en büyük kalecilerinden biridir. hatta başarılı bir kaleci olmasından dolayı fenerbahçe'de olmasını kıskandığım bir futbolcudur.

ancak tüm bunlar bir yana nadiren de olsa bu derece profesyonel bir kalecinin amatörce hatalar yapması affedilemez. oyun güzel fena gitmiyor ilk yarı sonuna yaklaşmışsın çat hata ve gol. daha önce yesen belki o kadar etkilemez ama soyunma odasına gidecekken yenilen hatalı bir gol tüm takımın moralini alt üst eder.

umarız bu hatalarından kurtulur volkan ki Türk Milli Takımı kaliteli kalecisine her zaman olduğu gibi sahip çıkar.