bugün

özgüven patlaması yaşan bir izdivaççıdır ayrıca zuhal topalın içindeki rockçıyı da ortaya çıkarmıştır. yok böyle bir şey arkadaş ya.
özgüveninden dolayı takdir ettiğim fakat o performansıyla beni resmen hayattan soğutmuş olan kişidir. * ayrıca zuhal topal ın da hareketleri gözden kaçmamıştır, rockçı serpil i bekliyormuş demek ki içindeki cevheri açığa çıkarmak için. *
ama rockçıyım herkes bilsin yani lafını hangi ruh haliyle söylediğini tam olarak kestiremediğim hatun. hani rockçılar gibi asi ve sert havasındayım mı demek istedi yoksa birilerine gönderme mi yapmak istedi. askldjakljd şaka lan şaka öyle düşünmüyorum amk. saçma sapan bi kadın işte. cümlenin sonuna sikerler diye eklese tadından yenmezdi ama yalan yok. *

(bkz: ama rockçıyım herkes bilsin yani sikerrrler).
(bkz: oh yes baby)
what the fuck up man?
(bkz: oh yes baby nihaha)
(bkz: mağara sıcak mıydı kanka)
stüdyodaki enstürmanların seyircilere sokulması, seyircilerin de tek vücut haline getirilerek kıza sokulması gerekmekte. başka türlü temizlenemez.
bu kıza kimse kızamaz. beğenmeyen gidip talip olmasın. kızın kriterleri belli. suç konuşmayı bile bilmeyen salak erkeklerde...
herkes bilsin ben rockçıyım diyen, ve ertesi gün saçlarını siyaha boyatan bir canlıdır.
vücut dili rahatlıkla okunabilcek saf bir kız. aradığını bulmasını ve mutlu bir evlilik yapmasını ümid ediyorum.
bir türkiye gerçeği!...
gün itibari ile talibi gelmiştir, o da rock severmiş, ikisinin evlilik planları arasında linkin park live in texas konserine gitmek bile varmış efendim.
sol frame'de adını görünce sinirlerim ayağa kalkıyor. kendisi değil beni o kadar sinirlendiren , hala bu kadar şişiriliyor olması. tamam , güzeldi güldük , eleştirdik. ama artık yeter.
ajdar'ın kadın versiyonu. bir insan ancak bu kadar kendini rezil edebilir.

(bkz: götünü yırtmak)
(bkz: popçu adem)
Ses efekti yapıyorum ben şarkıya.Ama Rockçıyım ben herkes bilsin yani.

Acayip biridir o.
abime serpilin video sunu attığımda krize girmiş bir şekilde telefon etti geçen gün. gülmesinden pek anlayamadım ama sanırım rockçı serpilin hiçbir tarafına gülmemiş, arkada ayakta oynayanlara takılmış baya bir. hatta bir kadın kulağını tutarak dans ediyormuş. *
eminim yabancı birine oturup izletildiğinde küfür yenecek olan kızdır. bu nedir yahu herkese programdan önce esrar mı dağıtmışlar alkol mü diye düşündürüyor ciddi ciddi.
taliplerinden birine "rock müzik sever misiniz?" diye sorulduğunda " evet severim.rafet el roman." şeklinde bir cevap verilmiş kadındır. zuhal topal volvox'u sormuştur kendisine bir de...
kendisine talip olan öküzler bir tane bile rock şarkısının adını dahi bilmiyorlar.
bir an önce gündemden düşmesini dilediğim ekran şeyi. bu şey yüzünden "rock dinliyorum" demeye korkar hale geldim. *
(bkz: süphannallah kardeş ibretlik paylaşım)
rock müzikten soğutacak bu kadın beni. defol git hayatımızdan ya!
facebookta herkesin bahsettiği gereksiz insan.
bu sene sonisphere festivalinde headliner olacağı esprileri gündemde dolaşan çılgın kişilik.
çeyiz ve rock başlıklarını aynı bünyede toplayabilmiş insan(!)

(bkz: bırak bu hayatı git banliyöye yerleş)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar