bugün

polonyalı etkili forvetin trabzonspor'a transferidir. vatandaşı olan trabzonsporlu Adrian Mierzejewski nin çabaları ve olumlu referansı ile polonya'nın trajı yüksek gazetesi olan spowizinski gazetesine yaptığı açıklamada "trabzonspor ile görüştüğüm doğru ancak her şey net değil gelmek istiyorum" demiştir. hemen hemen %80'i tamamlanmış transfer trabzonspor'un başarısıdır kesinlikle alkışlanmalı ve desteklenmeli.

sadri şener'i ve yönetimini kutlarım.
(bkz: alo lewandowski ben mierzejewski)*
ben euro 2012 nin açılış maçı olan polonya-yunanistan maçının ilk yarısı sonunda demiştim. lewandowski, türkiye de en az 2 ya da 3 takıma transfer olacak bu yıl dedim. aynı şekilde pavlucenko da öyle. yakında görürsünüz. pavlucenko gs a gelecek. lewandowski de gs ts fb çekişmesine neden olacak. ama sonuçlar belli :

türkiye nin yüksek tirajlı gazetelerinden fotomaç ın bu transfer dediokoduları sonunda hiç bir oyuncu türkiye ye gelmeyecektir.

çünkü.. kaynak fotomaç diye bir gerçek var.
lewandowski trabzona gelirse hem komünist, hem de fenerli olucam. aha da yazdım buraya.

arkadaşlar ordan burdan duyduğunuz şişirme haberlerle buralara entry girmeyin. he amk adam almanya şampiyonu cl takımı bvb yi bırakıcak, götü boklu ts ye gelicek dimi ?

ne içiyosanız aynısından istiyorum, feci kafa yapıyomuş.
lewandowski trabzona gelirse hem ülkücü hem galatasaraylı olucam. aha da yazdım buraya.
(bkz: alo ben mierjevski abin)
(bkz: lewandowskiyi evinden aldırmak)
inanmayanların http://www.dziennikpolski24.pl/ gazetesine bakması yeterlidir.