bugün

2 tane sıradan, 1 tane ehh işte jürisiyle kendisinden soğutan acun ılıcalı devşirmesi.
Dün akşam doğan-tayfun kabadayı kardeşlerden biri Gülben yanlarına gelince yavşamaya başladı.bele sarılmaya, yakınlaşmaya yeltendi.durumu fark eden öykü elemana "sen şöyle biraz açıl" dedi. Bir ses yarışması.
Günden güne yarışmacılarında kalite artışı gözlemlenen yarışma programı. zaten hep böyle olur.

Haftaya elemelere başlanıyormuş.

Gülben ergen her ne kadar sanatçı kimliğiyle ses getirmemiş olsa da sanat dünyasında yılların tecrübesi en nihayetinde. Kaliteli şarkılara imza atmış bir şarkıcı.

Ve çok zarif bir hanım. izlemelere doyamıyorum zatı âlilerini.
felaket derecede kötü seslerin olduğu yarışma. jüri hakkında konuşmak bile istemiyorum.
Yarışmacıların bela paratoneri olduğu yarışma. Ulan birinizin de başına bişey gelmemis olsun be neşe birakmadiniz.
"Demet akalın bile neyse ucundan kıyısından hit şarkıları onlarca. o bile sırıtmıyor fakat gülben ergen nedir arkadaş ya. otorite mi kalmadı" denilesi yarışmadır.
Sonunda acun da bu ülkenin vatandaşı olduğunu gösterebildi.
Yayını ertelemek yerine kaldırmayı seçiyorsa bu reytinglerin düşüklüğüne delalettir.
Daha oy verip fotoğrafımın çıkmasını bekleyecektim oysaki.
Naptın acun. Yeme bizi.
--spoiler--

Tv8 ekranlarında canlı olarak yayınlanan ve izleyicilerinde aynı zamanda oy kullanarak favorilerini belirlediği şarkı yarışması Rising Star Türkiye, yeni bölümü yayınlanmayacak. Bu kararın alınmasında ki sebep ise Dağlıca'daki terör saldırıları nedeniyle Şehit Düşen askerlerimiz. Böyle üzücü olaylardan sonra bu programın yayınlanması doğru bulunmadığı için yeni bölümü iptal edildi.

--spoiler--

kaldırılmadı, reytingleri oldukça iyi zaten. terör sebebiyle yayınlanmamış program.
Guzelim dusler sokaginin katledildigi yarisma. Bunu 2.tura tasiyanlarin amk.
https://youtu.be/wrFKrUShebs
fuat çok net jüri böyle olur ne öyle diğerleri gevşek gevşek.
Beyza başak diye bir yarışmacı var. Benim favorim o.
ben yükselen bir şey göremedim.
tırt bir şovdur.

ve mustafa sandal neden bu kadar çirkinsin? demet akalın'dan geri kalmamak mı istedin? ah ah..
Oy verenler dandik profil fotograflarını görmek için oy verdiklerini düşündüğüm yarışma programı. Oy sistemini sms oylamasından daha mantıklı bulduğum doğrudur.
Bütün arkadaşlarımın , katılmam iÇin baskı yaptığı ama benim bir kere bile izlemediğim ve hakkında bilgi sahibi olmadığım yarışma.
rising star of yuğrop diye bi seyler vardi bi ara ahahah. bundan sonraki programin adi da böyle olur kesin:

saldır star.
pek izlemiyorum ama bana mı denk geliyor bilmiyorum, ne zaman yabancı bir şarkı seslendiren birisi olsa yüksek oy alıyor, güzel söylese bile yerli bir şarkı türkü söyleyen birileri yabancı söyleyenlere göre düşük alıyor.
yabancı şarkıda millet özellikle jüri coşuyor. kanımca ne kadar kötü söylerseniz söyleyin yabancı şarkı söylüyorsanız geçme turu geçme ihtimalinizin ikiye katlandığı yarışmadır.
uyduruktan teyyare selam söyle o yare.
şarkının daha 1.dakikası dolmadan, yarışmacı şarkıya girmeden demet akalın butona basıyor.
kendi fanlarını yönlendirdiğini düşünüyorum bence bu büyük haksızlık.
boş boş tiplerin finale kaldığı yarışma. evet.
acunun bulunmadığı nadir yarışmalardan ibne kamera meraklısı veletler gibi her yerde vardı.
jürisinde bir adet demet akalın olan yarışma. izlemedim. Sonra the madcap adlı harika bir rock grubu gördüm tesadüfen. Onları izlemek için programa katlandım. Sonra bir arabesk popçu yüzünden elendiler. izlemiyorum. Bok müzik yarışmaları bok içinde kalmaya devam edebilir.
Finale gelmiş yarışma.
Yarışmacının alkollü sahneye çıktığı yarışma.

Arkada ne içiriyorlar la bunlara.

Adamın kafa dumanlı, sallana sallana ahmet Kaya söyledi.
An itibariyle çıkan arkadaşın sesi bir yerlerine kaçtı sanırım.

Boğazını sıkıyorlar sanırım.