bugün

pkklı teröristlerin itlaf edilmesine çok üzülmüş yazardır.

--spoiler--
insan ölümünden zevk alan bordo klavyelilerin, salyalar akıttarak faşistlik sıçtığı ibretlik başlık. bugün başkasının oğlu öldüğünde eline kına yakanlar, yarın kendi oğlu öldüğünde de kimseden yas tutmasını beklememeli (#13963411)
--spoiler--

bu yazdıkları tck'ya göre suçtur. bilişim polisini göreve davet diyorum.
tarih ve coğrafya bilgisi ilkokul 1. sınıf seviyesinde olan yazarların sözlüğü atış poligonuna çevirmelerini engelleyen bu nedenle onların zehirli enrty'lerine hedef olan yazar.
8. nesil bölücü.
pkklı kaçakçıların imha edilmesine kahrolmuş kişi. (#14089265)
(#14111717) devletin kaymakamına yapılan saldırıyı anlayışla karşılamamızı bekleyen yazar bozuntusudur.
allah ıslah etsin dediğim kürt faşistidir. şahsıma özelden defalarca ağır ve galiz küfürler etmiştir. bu kişiyi hala yazar olarak tutan moderasyona ne deneceğini okurlara havale ediyorum.
özelden anneme küfretmiş kişi. yukarıdaki yazılardan anladığım kadarı ile bu ilk vukuatı değil. hala sözlükte yazabildiğine göre birileri bunu kolluyor olmalı. özelden küfür etmek siliklik sebebidir bildiğim kadarı ile. eğer bu kişi hakkında işlem yapılmazsa hakkımı mahkemede arayacağımı buradan alenen ilan ediyorum.
entryleri sürekli silinen ( kendisi tükürdüğünü yalayıp silmiyorsa tabi) yazar. bir de küfürbazmış tam oldu. uçar heralde yakında.
bir hata neticesinde kaçakçıların öldürülmesine gereğinden fazla üzülmüş, aynı üzüntüyü şehit verdiğimizde göstermeyen yazardır.
yazılarını ve nick altını okuduğumuzda, hala bölücülükten tutuklanmadığına hayret ettiğimiz yazar.
ekşi sözlüğü ele geçirdiklerini iddia eden bölücü.
(#14784257)güneydoğunun bağrından kopmuş, kürt.
(bkz: barzo)
(#17823399) mehmetçik için "geberdi" diyebilecek kadar aşağılaşabilen, pkklı organizma. o sözleri sana yedirmezsem adiyim.

edit: yöneticiler tarafından ilgili ileti silinmiş, barzo çaylak yapılmıştır. barzoya o sözler yedirilmiştir.
(#17823399) Bugün 42 tane piç arkadaşı geberince kendini kaybeden.
görüşünü belli eden yazardır. burda ne olduğunu bilmeyen yazarlardan bir adım öndedir.

edit: kürt,türk neyse benim kişisel alanıma girmez.desteklermiyorum bu yazarın görüşlerini ayrıca faşizemede karşıyımdır.
görsel
Onurun ve şerefin temsilcisi mehmetçiklerimizin, şehitlerimizin adlarını ağzına besmele ile alması gereken yazar. Desteklediği ve kendisin de dahil olduğu güruh geberdiğinde ülkemizde huzur sağlanacak, yeryüzü hainlerden, değer erdem tanımaz bünyelerden temizlenmiş olacaktır.
(bkz: biji biji çok üzülüyor)
(#18033913)

soykırımcı işgalci falan demiş zevat.

la şeyimin başı, soykırım olsa o pezevenkler orda olabilir mi bi düşün az...
(#18038839)

bir pkk yanlısı daha... tc devletine işgalci, katliamcı diyerek dediği suça girmiştir. ilginç olan ise hala bunun gibilerin ''fikir özgürlüğü'' teranesiyle orda burda cirit atması. sen bebek katili terör örgütüne destek verecen bu da fikir özgürlüğü olacak öyle mi ?
---spoiler---

tanrı türk'ün belasını versin!

---spoiler---

bana attığı mesajla böyle bir cümle kuran insan demeye dilimin varmadığı biri. hala burada barınıyor. sayın modlar sizi bilmem ama ben savcılığa da şikayet etmeyi düşünüyorum kendisini.
aleni terörist.
pkk nın sözlüğe inmiş halidir.