bugün

reyhanlı katliamıyla ilgili emine ülker tarhan'ın başbakana ve bakanlara yönelttiği cevapsız kalan ve medya yasağı devam ettiği sürece cevabını bilemeyeceğimiz sorulardır. lütfen tarafsız olarak izleyiniz. bu sorular bizleri, türkleri, t.c. vatandaşlarını ilgilendiriyor. ve videodaki bir an var ki... o an reyhanlı olayının bir bakanın yüzüne yansıdığı her şeyi bilip de sessiz kaldığı halini anlatıyor sanki... sanki!!

http://www.youtube.com/watch?v=DG1dcL_ZwO8
bu gidisle cevabini almanin mumkun olmayacagi sorular.
benim de birkac sorum var.. sozde yakalanan suclular nerden ulkeye girdi.nasil arac temin etti. neden bu eylemi gerceklestirdi yani amac neydi. bombalar nerde uretildi. bu kadar cabuk yakalanmalarindaki ayrinti nedir. olen teroristler kimdi. nasil olay yeri incelemesi dahi yapmadan , mobese kaydi olmadan failleri yakalamayi.basardiniz. amaaan uzuyor gidiyor sanki bizi s.kledikleri var amk. benim vatandasim ulkesinde haber olamadi yasaklandi yahu kim neye cevap versin.
(bkz: el muhaberat)

iran ile bunların alakası var mı yok mu bu olayda? bu konuyla alakalı adı geçen bir örgüt vardı. tesadüfe bakın ki bu örgüt de esadçı tayfanın militan sağladığı zihniyetin uzantısı, yani esada alkış tutan necis zihniyetin. siz esadın götünü aklayacağınıza, kendi ülkenize bakın. vatandaşlarınızı esad öldürüyor, suçlusu olarak kendi ülkenizi ve liderlerini görüyorsunuz.
tabi bunun altında kalacaksınız, geçmişte olduğu gibi.
esada bir konuda türk halkı teşekkür etmeli ki içlerindeki sahtekarların maskesini bir kez daha düşürdü. şimdi mazlumu oynamaya devam etsinler nasıl olsa bunların hesabı kendilerinden sorulacaktır. türk değilim ama bu ülkeyi seviyorum ve bazı türklerin kafasızlığını şaşkınlıkla izliyorum. sonunuz hayır değil.
"Nerde bu Allahsız oğlu Allahsız?!" en bariz örneğidir.
o cevapsız kalan soruları yarım beyinleriyle uludağ sözlük yazarları bulacak birazdan hiç kuşkulanmayın.