bugün

kadınların karakterinin hormonlarla nasıl değiştiğinin ispatıdır.

ayrılmak gerek bu sevgiliden. Biz hangi fizyolojik dönemi bahane edip ilgi bekleyecez ulan! o değil de erkek bedeninde kadın olduğunu hisseden zavallıcıklar da var onlar ne yapacak!

Bırakın şu klişeyi, regl oldum biri beni pışpışlasın demeyin. olmuyor kızlar olmuyor.
sevgili sözlük;

bazı öküz diye tabir edilebilecek insanlar var ki, bunlar genelde erkekler, regl sancısının nasıl bir lanet olduğunu bilmeyenlerdir.
karnından yukarı, aşağı, sağa, sola bi de karnının tam ortasında bir sancı oluşur sözlük. oturamazsın, yürüyemezsin.

sıcak su torbasıyla akraba olursun ama yaz aylarındaysan kendi evinde saunayı yaşarsın bir yandan.
ağrı kesici içsen, o da ayrı olay zaten regl kesiliyor. içsen bi dert, içmesen bir dert.

acile gidip ağrısından ağlayan koca koca kadınlar gördüm, siz siz olun sevgilinizin değerini bilin ve şimdi gidip ona bir kaç paket çikolata alın. sıcak su torbasını hazırlayın, güzel sözler söyleyin.
bi de size küfrederse, gülüp geçin. o öyle demek istememiştir...

edit: aman allah'ım eksileyen öküzler var...
Doğal olarak bekler.
Tabiki ilgi isterler hatta karın bölgesine masaj yapın iyi geliyor ben yapardım.
(img:#1935998)
ilgi göstermen için illa bir döneme ihtiyaç yoktur ki gerçekten seviyorsan ilgilenirsen zaten her zaman her şeyiyle her anıyla.
görsel
O deliyken sen veli olacasin, alttan alacaksin. Dönem bitince mukafatini alirsin.
Prokaryotik zorunlu anaerobik bir bakteriden farksızdır.
Kezbandır. Böyle ailesinin sürekli nazladıgı prensesleri ilerde eşinden dostundan da aynı şeyi bekliyor. Böyle yapış yapışsınız, kedi gibisiniz. ilgi budalaları.

En nefret ettiğim insan tipi sürekli ilgi isteyen, naz yapan, trip atan.
Sezaryen oldum hastaneden eve yürüyerek geldim ertesi sabah. Regl olunca ilgi beklenirmiş. En sevmediğim insan tipi.
Azıcık güçlü olun. Her şeyi erkeklere yüklemeyin. Onlar acı çekerse belli etmeyecek kadın regl oldu diye ayılıp bayılacak. Yok ilgi bekleyecek. Çok saçma!

Dünya erkekler gününüz kutlu olsun erkekler.
onun ki altın kaplama galiba.
Kafa tutup sizi sinir etmeyecekse varsın olsun
ilgiyi ve sevgiyi ziyadesiyle alır.
(ilgi) göstermeyen namerttir. Çukulatasını eksik etmeyeceksin. Rahatlatıcı bitki çayını demleyeceksin. Ağrı kesiciyi hazır bekleteceksin. Kaşık pozisyonunda yatıp arkadan dayay...sarılacaksın.
Güzel laflarla gönlünü hoş tutacaksın. Emojili, gifli mesajlarla moralini yüksek tutacaksın.
Sevgili bunu ister. Yok ben istemem, aramam, işim olmaz, kendi ayağım üstünde dururum diyenler kekliyor bizi. Yer mi lan anadolu çocuğu. Sözde "istenmiyorsa" da yapar fazlasını er kişi.
Çukulata demiş miydim?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar