bugün

Kadınlara olan tabunuz başınıza çöksün emi.
reglin utanılacak bir şey olmadığını düşünen kadındır. böyle düşünmekte haklıdır da.
kırmızı çizgiler, mahremiyet falan bunlar hep toplumsal şeylerdir elbette kadının birinin durup dururken ben bugün reglim demesi pek mantıklı değildir ancak gerektiği takdirde söylerken çekinmesini gerektiren birşey göremiyorum şahsen sonuçta dünya nüfusunun yarısının her ay 1 defa başına gelen ve herkesin sanki yokmuş gibi davranmaya çalıştığı* birşeyden bahsediyoruz.
ilk başlarda garip gelen ama kısa zamanda alışılan kadındır. lise 2 yıllarımda yadırgamıştım ama normal birşey olduğunu anlamam ile işler çabuk değişti.

+neyin var?
-pms dönemimdeyim.
+hadi ya yine mi?
-evet. düzenli oluyor şapşik.
+hmm.
-:)
çekinmesi gereken bir yanı yoktur.
yalnız çok önemli bir fark var;

her fırsatta ağzını gere gere regl olduğunu söyleyince kuul veya doğal değil iğrenç oluyorsun amk.
Modern bakış açısı.
sıradan bir kadındır. Zaten her kadın söyler bunu. mühim olan inceyi kapmakta.

(bkz: içimde ne fırtınalar kopuyor)
(bkz: ana vatan kan ağlıyor)
(bkz: gene hastayım amk(bkz))
Agalar kerdesler istanbul ne tara.... ehöehö saka saka.

Kardesim zaten cekinmeden soyleyen kadin derken, alnina kaniyla ben reglim yazan kadindan bahsedilmiyor.

Yani ben oyle olmadigini umuyorum en azindan. Ihihi.

Yani deniyor ki,

-Neyin var cinim neden solgunsun.
+Hic ya biraz rahatsizim.
-Aa neden grip filan mi?
+Yok ya ozel gunumdeyim.

Iste bu kaaa.
söylemesi gerekmemektedir. hemcinslerine söylemesinde bir sıkıntı yok. fakat erkeğe söylenmemelidir. çünkü mide bulandırıcıdır. erkeklerde böyle akıntılar olmadığı için alışılmış değildir. söylecekseniz bile Kadınlar arasında kullandığınız şifreler ile belirtmeniz elzem olur.
(bkz: okan camdan bakıyor)
ayıp değildir diyenler olmuş. evet ayıp değildir ama yakınınız olmayan birine söylerseniz tuhaftır.

- regl oldum ben remzi bey.
+ höeee.
ayip bir sey mi ki diye dusunuverdim. yoo.
Çoğumuzun ülkemizde aşina olmadığı aşikar kadınlardır. Varlardır. Genelde yabancı uyruklu -Fransız, Amerikan- liselerinde yetişmiş kızlarımız bunun bi hastalık olduğunu bilerek, rahatça bahsederler.
menstüral döngüsünden dolayı çekinmemesi doğal olan kadındır. bu her ay olması gereken bir şey, olmaması sıkıntı zaten.
size guveniyordur sizin samimiyetinize inaniyordur.
en asil duyguların insanıdır. çişi gelince çekinmeden söyler bu hatun. kıvırmadan neyi varsa döker.
takdir edilesidir. Utanılcak bişey değil bu. Sen nasıl gelip burda am göt meme mastürbasyon muhabbeti yapıyosan onun bunu söylemeye hakkı vardır.
Çok pis kokuyorsun, şu tarafa doğru konuşur musun denilesi kadın.
dürüsttür.
Kime söylediğine göre değişir.
edepsiz utanmazdır. alt tarafın kanadığını niye söyler bir kız? hele ki çekinmeden gelip de ortamda alakasız tiplere söylüyorsa? bakın bu benim başıma geldi.
arkadaş grubu oturuyoz böyle kafenin tekinde, artık ne bok yemeye toplaştıysak hatırlamıyorum. bunların aralarında tanımadığım 2-3 kız da vardı. abisi durduk yere kızın teki ya lavabo nerde acaba hemen gitmem lazım diye sordu garsona. gösterdiler, sonra kızların hepsi gitti.yalnız da gidemiyorlar ha tuvalete.

neyse geri döndüler. sonra alakaya maydanoz yaa regl olmuşum da karnım aaarıyo bilmem ne. lan muhabbete sıçtın. napayım ben senin kanamalı cinsel uzvunu? bana ne? içtiğim çayı burnumdan çıkarayazdım. insan biraz utanır bi gizlisi saklısı filan olur ama bu ne?

sen tuvalete tuvalet demekten utanıp lavabo diyon kibar olcam diye, ama aylık periyotunu paylaşıyon kaç kişinin içinde. doğalsanız tamamen doğal olun, o zaman tuvalete de tuvalet deyin. bu nedir ya. ıyyyyy.
-hadi fikriye disari cikalim.
+ ay yeak yea havamda diilim.
- ya hadi kizim ya.
+basim agriyo.
-ilac ic.
+halim yok.
-cikinca acilirsin.
+lan reglim itoglu. Ana vatan kan agliyo. Halam geldi. Visneliyim. Hayatim kaymis ben sana kaymadan yikil karsimdan.
regliden önce 1 hafta, regli dönemi 1 hafta, regliden sonra 1 haftayı aşırı stresle geçiren kadındır. kırdığı kalplerden sonra özellikle biz erkeklerden bu mazereti sunup bolca özür dilerler. normal hallerini göstermek için ayda sadece bir haftaları vardır.
Rüyalandığını söyleyen erkek gibidir.
çok doğal birşey olduğundan söylenmesinde sakınca yoktur.
Lafı "bana yürümeyin avucunuzu yalarsınız" a getiren düşünceli kızdır.