bugün

ağrıyla birlikte kanamayı da keseceğinden tavsiye edilmeyen durumdur. yerine kas gevşetici ve ya aspirin kullanımı tercih edilebilir.
kesinlikle yapılmaması gerekendir. kanı kestiği için kirli kan vücutta kalır.
aspirin kullanın hem ağrıyı keser hem kanınızı sulandırıp daha hızlı kan akışı ile ölmenizi sağlar. bir tıp mensubu olarak aspirin öneriyorum.
kesmez. ben acile iğneye gidiyorum çoğu zaman. bekaretin gitmesi hafifletir dediler olmadı. şimdi de çocuktan sonra hafifler diyorlar, geliş gidiş çocuk yapıcam ihihihii.
bitkisel çay icilmelidir. ancak dayanılmaz agrilarda ilaç kaçınılmaz olabiliyor.
regl dönemi yaklaşırken bol bol seks yapın. sancıyı hafifletir. tabi önce seks yapacak birini bulmalisiniz. tabi bulabilirseniz.
(bkz: kızım sana söylüyorum paradise sen anla)
O ağrı sende olsun bak bakalım kutusunu bile çiğneyip yutmuyomusun.
kanamanızın durmasına şişkinliğinizin sabit kalmasına neden olandır.
tıp mensubu yazarın paylaştığı bu şahane bilgi bir yana; aspirin kanı sulandıracağından kanama artacaktır.
bu da yoğun kanama ve kansızlık sorunu olanlar için ciddi bir problemdir.

(bkz: hangi tıptı sizinkisi)

--spoiler--
aspirin kullanın hem ağrıyı keser hem kanınızı sulandırıp daha hızlı kan akışı ile ölmenizi sağlar. bir tıp mensubu olarak aspirin öneriyorum.
--spoiler--
majezik için hanımlar işe yarar.
Regl dönemi anlınan bazı ağrı kesiciler ve ilaçlar kanamayı azaltır o yuzden tercih edilmemelidir.
Eğer çok şiddetliyse sancılar iğne yaptırılabilir. Yok sadece sancı boyutundaysa aspirin ve kas gevşetici tercih edebilirsiniz.
Bitki çayları kullanılabilir.
Civanperçemi çayı her gün içilirse yahut soğan kürü tüm ağrılarınızdan kurtulursunuz.
Kanamayı kesmez. Aksine kanı sulandırdığı için, kanamayı çoğaltır.
hanım kızları ilgilendirendir.
görsel
*
ilaçtan daha iyi gelecek bir şey varsa o da sıcak su torbasıdır. torba yoksa al şişeyi doldur içine kaynar suyu, sar havluya koy göbeğe. 5 dk'da kesin çözüm!
görsel

Regl olanın geldiği başlık. Sünnetimi anlatırdım da neyse...
paradise ablayla kizlara nasihatler bolum 8 cekim 6. motooor.
(bkz: majezik)

erkek olmakta zor lan.

- hatun ne alayım sana ?

- üff seka her seferinde soruyosun, majezikten başkası kesmiyo işte ağrıyı.
Psikolojik olarak da rahatlatıyor olabilir.
Rahatlatıyorsa içilmeli bence.
Yine de zararlı olduğunu duymuştum.