bugün

(bkz: yok artık lebron james)
(bkz: redhack ve dhkpc nin kardeş olması)
(bkz: vay amk)

akp li deşifresi de anca bu kadar olur. *
hangi çocuk zekası bunu ortaya çıkarmışsa devlet ona hemen sınıf atlatmalı onu üztün zekalılar bölümünde okutmalıdır..

kızıl yıldız ve çekiç orak afrikanın birçok ülkebayrağı ve çin vietnam vs.. vardır onlarla ilişkisi varolmasın mı?
turist Rusları da alır yakında bunlar içeri demedi demeyin.

(bkz: Her orak ve çekiç amblemi taşıyanı dhkp c li sanma)
(bkz: diego dur allahını seversen sen de zaten ortalık karışık)
bu yaşta bu zeka.
siyaset akademilerinde ki derslere kim giriyor acaba.
yada gizli bir uçucu madde kullanıyorlar ama kimse bilmiyor.
vay arkadaş bende diyordum bu simgeler nerden tanıdık geliyor böyle.

şahsen 2 aya kadar dhkpc diyince teröristlik aklıma gelirdi. ha pkk ha onlardı gözümde.

sonra fark ettim şu gezi parkı olaylarında ya bu medya bu kadar kolay sansürlenen. bazılarının yalaması cok rahat olabilen medya.

bu adamlarıda bize bunca yıldır bunları terörist diye yutturdu ise. kendi işlerine ve yaladıkları insanların işlerine geldigi gibi lanse ettiyse herseyi.

sonra baktım bu adamların yaptıklarına amaclarına. biz artık pkk ya terörist diyemiyorsak bu adamlara hiç diyemeyiz kanaati uyandı bende.

adamlar 1 kere dahil sivil halkı hedef almamış canına malına kastı olmamış. bu ülkede kim daha çok milletin kanını emiyorsa kim daha baskın olmaya calısıyorsa onun peşine düşmüş.

ve evet bunu kanla yapmış..

savundugumu sanmayın kan dökmek niye. allahın verdigi canı o alır başkası degil. haksız oldukları yer de tabiki var.

ama bu adamlar bize ne kadar dogru lanse ediliyor orasıda tartışılır.
devlet millet düşmanlığı bazında ele alırsak, isim ve yöntem değişikliğinden başka bir ayrımları yoktur.
çekiç-orak'ı dhkp-c bulmuş da, redhack onu kullanmış sanısı uyandıran saçma resim.

(bkz: sscb ile dhkp c ilişkisi)
zaten var olan ilişkiyi ortaya dökmektir.
milletin kanını emene karşıymışmış... terör örgütlerinin bir numaralı sloganıdır zaten.
diyanet işleri mesela ülkenin kanını emiyormuş he? ne yapmış? kimin canını yakmış diyanet işleri? madımak ı yakanlar bunlarmış bu kalın kafalı örgüte göre.

pkk yı yalayıcı eylemleri ortadadır. ötesine gerek var mı?