bugün

baktı çocuk üstüne düşmedi yaptığı oyundan vazgeçip gerçeğe dönüşten hayır var demiş kızdır. ne biçim laf oldu amk.
reddetme sebepleri artık geçersiz kalmıştır.
Reddedilen kişinin peşinden koşacağını sanan kızdır.
(bkz: reddettikten sonra seri artı oy veren kız)
Canı sıkılmıştır, yalnızdır, oyalanmak istiyordur, hazır elinde biri varken onunla oyalanır onunla da canı sıkılınca bırakır gider
Reddettikten sonra çocuk çekici gelmeye başlar. Acaba sorusu olur.
Bi de şimdi malum yaz aylarındayiz. Herkes sıkılıyor. Can sıkıntısı gitsin diye muhabbet edilebilir.
beklemeye almış olan kızdır. daha bugün bi kızdan envanterinde bi tıpçı bir ftr ci bir de mühendis olduğunu öğrendim. yedekte kalması kimseye zarar getirmez.
reddediyorum ama sende de sağlam malafat var demektedir.
kızlar hoşlandıkları erkekleri genelde reddeder ve bu onların büyük bi bugudur. iyi kullanılırsa mutu mesut bi ilişkinin temelleri atılabilir.
(bkz: dövülesi insan tipi)
"aslında ben başka birinden hoşlanıyorum. eğer o bir harekette bulunmazsa ve ben de popo gibi ortada kalmazsam gel, benim egolarımı tatmin et. yeşil ışık yakıyorum." diyen kızdır.
göğüsleri güzel kızdır.
sonradan fikrini değiştirmiş olan kızdır.
Boşluğa düşmüştür, boşlukta yüzüyordur, allah onun belasını versindir.
reddedilene küçük emrah'a acır edasıyla bakan tiptir.
Egosunu tatmin etmekten başka birşey yapmıyordur. Sürekli arkasında onu seven birisinin olduğunu bilmekten zevk alıyordur.
Sizi sevseydi reddetmezdi reddettiyse sevmiyordur zaten olmuyorsa olmuyordur anlayın umutlanmayın kiza da daha fazla yavşayıp egosunun tavan yapmasına izin vermeyin.
Onu hatırlatacak şeyleri kaldırın. Mümkünse hiç görüşmeyin. Yeni kızlarla tanışın, konuşun. Bu onu ilgilendirmez, çünkü zaten sizi sevmiyor. Çivi çiviyi söker derler böylece onu unutmuş olursunuz.
Eğer sizi seviyor uğraştıramak için reddettiyse (böyle kişiler çok nadir) bırakın o size gelip konuşsun. Sakın yaptığı davranışlardan bir şeyler çıkarıp umutlanmayın, sonunda üzülen siz olursunuz.
Kezbandır, net!
gözü kör olmuş erkek için bir şey diyemem ama farkında olan erkek için;

kız'a karşı duygularından tamamen kurtulması gerektiğini,
arkadaşlarına kızın karaktersiz olduğunu,
kızın bu sevgiye layık olmadığına inandığı,

söylenebilir.
Elinde tutmak icindir , net.
orospunun, kaltağın tekidir. eğer adam gibi bir erkekseniz tekmeyi koyun götüne gitsin veya tecavüz edin. haketmiş kevaşe.
amacı neyse bunun sorulması gerekir. nedir yani amacı, önce reddet sonra umut ver. ne ? peşinden mi koşturmak istiyorsun ?
(bkz: amına koyim ben onun çok ayıp etmiş)
vajinasına durmadan çakılası kızdır.
orospudur. başka birinden umutluyken seçenekler çoğalınca götü kalmıştır.