bugün

ısrar etmek.

1,5 senedir reddediliyorum. çok da umrumdaydı sanki. reddetsin mk seviyorum yine de.
Sözlüğe gelip başlık açmak olduğu konusunda yoğun hislerim var.
Götüne baka baka geldiği yere geri dönerler. Yapacak bir şey olmadığını bilirler.
Dil çıkarmak, nanik yapmak.*
henüz başıma gelmeyen olay. bu durum çok yakışıklı olmamla alakalı değil. ben genelde hoşlandığım kıza açılmadan önce istihbarat çalışması yaparım. eğer ümit varsa açılırım. bir de çok sap kaldığım zamanlarda benden hoşlanan kızlarla ilgili yaptığım istihbarat çalışması dosyasını açarım. içlerinden beğendiğimi sanki onun benden hoşlandığını bilmiyormuş gibi yapıp yazarım. üzülmemek için siz de böyle yapın.

sonuçta özel time öğretilen ilk şeyin çevre güvenliği , ajax altyapısında stoperlere öğretilen ilk şeyin de çevre kontrolü olduğunu unutmayın. önce önlemler alınmalı.
hiçbirşey. ne yapıcam lan reddedilmişim işte. delikanlı gibi "seni bir daha rahatsız etmeyeceğime emin olabilirsin, hayatında başarılar'' der, gülümser giderim. ne kin beslerim ne de başka birşey. olabilir yani bu tarz şeyler. önemli olan doğru kişiyi bulunca kaybetmemekte.

edit: imla.
götü başı dağıtmak.
kıza küfür,
kadere küfür,
kıza küfür,
adalete küfür,
kıza küfür,
zenginlere küfür,
kıza küfür,
yakışıklı erkeklere küfür,
kıza küfür,
arabalı erkeklere küfür,
kıza küfür,
şansa küfür,
kıza küfür,
bahta küfür,
kıza küfür,
dünya düzenine küfür,
kıza küfür,
yaşanılan şehre küfür,
kıza küfür,
okunulan okula ve bölüme küfür,
kıza küfür,
yemeklere küfür,
kıza küfür,
futbola küfür,
kıza küfür,
iddaaya küfür,
kıza küfür...
küfür.
başka bir kıza teklif etmek.
kıza dahada bağlanmak unutacağınız yerde daha da bağlanırsınız amk .
gidip ağlıyoruz bacım. rahatladın mı ? illa reddedilen erkek çok pis kaka oluru kabul etmemizi istiyorsanız kabul ediyoruz hadi rahatlayın. reddedilince bir erkeğin anlamsız, mantıksız, kırıcı davranışları olabilir. ancak bir erkeği reddetmesine rağmen o erkeğin başka birini bulmasından, başka bi kıza aşık olmasından hatta mutlu olmasından rahatsız olacak derecede hastalıklı bir egoya sahip zavallı yaratıksa kadındır. hadi bakalım.
Kendini saçma sapan oyunlara kaptırmak.
başka kız aramak. ben öyle yapıyorum 5 kıza yazıyorum en az 2 si düşüyor mesela.
Gidip icmektir ve icmektir.
mahalle karısı ağzında konuşmak. Bir anda çirkefleşiyorlar.
(bkz: u dönüşü)

- ben aslında senden hoşlanmıyordum.

akıllı ve özgüveni olanlar ise hiçbir şey yapmaz. tepkisizlikleriyle gayet efendi bir şekilde reddedilmeyi hazmeder ve reddeden kadını pişman ederler.
Çamur atar.
bok atmak. en iyi yaptıkları şey. orospu, götü kalktı, kezban'' gibi hakaretler savururlar. Gerçekten çoğunuz leşsiniz.
gamze'yi silip gizem'e yürüyoruz. ne yapalım yas mı tutalım efendim?
kanka diyorum kendime o kızin sana bakma ihtimali temmuzda kar yağma ihtimali ile aynıydı zaten. (bkz: bir teselli ver)
reddedilmeyi asla önemsemem. sadece reddeden kişi ile bağımı kesip 2.şans denemem.

baska kızlara bakarım, olum kız cok bee
görsel
çirkinleşir, işte o zaman gerçek yüzünü görürsünüz.
bir çoğu reddedildikten sonra bunu gururlarına yediremez ve çokta umrumda sanki havası vermeye çalışmak için dalga geçer gibi konuşmaya başlar, bir rahatlık çöker üstlerine.
halbuki bıraktığı son izlenim içler acısıdır.
Psikopata bağlamak. Saçma sapan beni beni bihterini modunda hareketler bir kabullenememe her şeyi üzerine alınmaya devam etmeler falan. Çok tuhaf varlıklarsınız beyler.
güncel Önemli Başlıklar