bugün

friendzoned.
Arkadaş olarak seviyordur.
Seneler seneler önce.
Ergenlik çağları.

Yalnız olduğum dönemler.
Bir kız kankam var. Sağolsun her işimi hallederdi.

Bir gün bir kıza teklif yolladım bunun aracılığı ile.
Düşünmüyorum dedi. Üstelemedim.

Ardından kız kankam beni sevdiğini söyledi ve bu olay yayıldı.

Beni reddeden kız bu kankamı köşede sıkıştırmış, "sen nasıl birisin, elimden aldın demek çocuğu" diyerek saldırmıştı.

Ulan hangisine şok yaşayacağımı şaşırmıştım.

Edit: ikisi ile de sevgili olmadım.
resmen aramızdaki şeyin ismi konmasın ama konuşmaya da devam edelim elimin altında dursun kızıdır.
Sizi Meriçlik camiasında en tepeye oturtmak istiyordur. Bence gayet normal bi durum. Erkekler yapmıyor mu sanki? Buna hem ayranım dökülmesin hem dürümüm bitmesin sendromu denir.
(bkz:oruspu.
Biten biter giden gider
Gerek yok.
sizi fino gibi yanında gezdirmek istiyordur. diliniz dışarıda ondan komut beklemeniz, ne yaparsa yapsın yanında kalmanız ve ilgi göstermeniz hoşuna gidiyordur. sevgilisi olamayacak kadar tipsiz ve mal olduğunuz için de ilişki fino-sahip boyutunda kalsın istiyordur.

arada bir gönlünüz olsun diye önünüze bir kemik atar, belki parka götürüp frizbi falan yakalattırır.

neyse;

fino olmayın, adam olun. iki meme için ezdirmeyin kendinizi. gencadamsınız.
Kıyada köşede dursun canım sıkıldıkça, diğer sevgilim beni üzdükçe, regl olduğumda sinirimi de atmak için yanımda olsun diyen karakteriz kaşarın tekidir.
Bir de bunu eyvallah çeken ılık mericler vardır. Acınası.
Olmak istemediğim kız.
Siktirip gitmesi gereken kezbandır.

Ne pislik insanlar var arkadaş hayret.
Tehlikeli kızdır. Mehter taktiğini uygular. iki ileri bir geri.
Tüm kız milleti gibi cahil, aptal ve sinsidir. Suç onlarda mı? Değil. Bu cahil, zekâ yoksunu, 250 gr'dan başka bir özelliği olmayan, evrenin en değersiz, en az gelişmiş, en aşağılık, yoktan, hiçten bile daha değersiz varlıklarına bir am için Tanrıça muamelesi yapan erkekler suçlu. Sokak iti kadından daha değerli bir oluşumdur bana göre. Yaratılanlar içinde en işlevsiz, en sıfır canlıdır kadın. Yok olsunlar diyeceğim de zaten yoktan bile daha yoklar. O kadar kıymetsizler. Hiçler.
18 kişilik kadroya dahil edildi.
Yedekte bekletiyodur.
sizinle oyalanaktır. kafasına göre birini bulunca tekmeyi basacaktır. böyle birisi ne sevgiyi hakeder ne de arkadaşlığı.
(bkz: ilgi orospusu)
sizin baktığınız gözle, size bakmak zorunda mı o kız. sen hoşlanacaksın diye o da mı hoşlanacak. sizi arkadaşı olarak görüp kaybetmek istemiyor olabilir gayet doğal bir durum.
ilgi bekler sizi kullanmaya çalışır. sonra ne zaman sevgilsiinden ayrılsa size geri döner sizinle muhabbet kurmaya çalışır siz de sevdiğiniz için gidersiniz umut verir verir verir kendi egosunu tatmin etmek için sizi kullanır sonra gider yine başka birini bulur bu döngü böyle devam eder. en iyisi hiç konuşmayın karışmayın.
(bkz: friendzone)'a eklemek isteyen kızdır. koşarak uzaklaşın ya da erişebileceği tüm yollardan engeli basın gitsin.

görsel
Seni değil senin gösterdiğin ilgiyi sevmiştir.
Hem ayranım dökülmesin hem götüm çekilmesin diyordur. Ego çoktur kaç kaç.
inanmayın beyler kesinlikle rol yapıyordur.
“ bak nasıl çıldırtıcam amk abazasını “ düşüncesine sahip kızdır.
(bkz: hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin)