1. 1.
  youtube'un yeni ozelliklerinden olan, izlediginiz videolarin cesidine gore size "aha bunlara da bak" diye tavsiyede bulunan aparat. "bunu izleyen bunu da izledi" mantigiyla calistigini dusunmekteyim, search kisminda arattiginiz verileri iceren videolar getiriyor sanirim genelde onunuze.

  yeni ozellik dedik, aslinda bayadir var bu zimbirti; fakat youtube'da bir aralar degisiklikler oldu, yeni ozellikler getirildi falan. iste o ara implement edilmis idi. bu kadar tanimladik anlamini soylemeye gerek yok herhalde, ama "sizin icin tavsiye edilenler" anlamina gelmekte kendisi, bir anlamda "sizin icin derledik alin bakalim" diyorlar. ulan bir cumleyi ne bicim tanimladim abrakom.

  uyuz oldugum icin sag tepesinden kapattigim aparattir. ulan yanimda coluk cocuk var foot worship falan cikiyor. pederden de firca yedik "ermeni gavurlarini mi dinliyon? ne o soad?" diye. cok zararli olabilen bir zimbirtidir, lazim degilse kapatilmalidir.
  ... der meister
 2. 2.
  amozan.com danda bişey satın aldıktan sürekli böyle mesajlar gelir önceki aldıklarınız doğrultusunda size öneride bulunurlar efendim.ve aldığınız şeyin parası önemli değildir ben delilik edip bi kaç tane şarkı satın almıştım yani 1 dolarlık şarkı için bana 7 aydır albüm ve şarkı önerisinde bulunmaktadırlar.
  ... gunesin aynasi
 3. 3.
  uyuz olduğum youtube şeysi..
  nasıl kapatacaz lan bunu bir yardım edin..
  ... he is only and one