bugün

nankörlerin anlayamayacağı liderdir.
bu ülke neydi ne oldu değişim inanılır gibi değil.

ne çileler çekmişiz ne acılar yaşamışız.

Allah onu başımızdan eksik etmesin. uğruna canımız feda...

http://www.ahaber.com.tr/...-bir-belgesel-daha-unutma

https://www.youtube.com/watch?v=90LM0xbe9ac
22 mayıs giresun-ordu havaalanının açılışını yapacak.Günlerdir belediye ve seçim arabaları anons yapıyor.Sayın cumhurbaşkanımız ve başbakanımızın katılacağı havaalanı açılışına tüm bulancaklılar davetlidir.Saat bilmem kaçta belediyenin önünden bedeva araç kaldırılacaktır.Ezberledim arkadaş.
nankörler onu anlar mı anlamaz mı bilemiyorum ama ne yazık ki 30 sene geçtikten sonra türk toplumu'nun kenan evren'e bile rahmet okutacak kadar kötü bir başbakan/cumhurbaşkanı olduğunu anlayacağı cumhurbaşkanı. zaman kim iyi kim kötü, kim masum kim suçlu bunu en berrak ve dürüst şekilde gösterir.
Şu an üst kattaki ev sahibimin evinden gelen televizyon sesinden anladığım kadarıyla kelimenin tam anlamıyla böğürmekte olan şahıs.
adam gibi adamdır.

reis.

görsel
görsel
görsel
Talk show'u reyting almıyor diye prime time'dan gece yarısına alınmış şovmen.
Turkiye'de
evet türkiye 'de
yönetici vasıflarına uygun tek insan akxndns
ondan baska kimse beceremez ülke yönetmeyi * *
adamin kimseye eyvallahi yok...
ona oy verenlerin çoğu kendilerini böyle avutuyo. Gördüğüm kadarıyla.
saçları geçen yıla nazaran daha da seyrelmiş, ayrıca hafiften bir kilo kaybı da var. işte bunlar hep kanserin son evreleridir. rahmetli babam da böyle olduydu. tabii kimseye ömür biçmek doğru olmaz; ama üç aşağı beş yukarı iş bu kerteye geldi mi sonu hep aynı oluyor.
Milletin ıstırıp yalamak istediği ve daha nelerini gördüğü zat.
bir ak partili olarak ak partiyi öksüz yetim bırakıp gittiği için kırgın olduğum dünya lideri.
ak partiyi öksüz yetim bırakması sebebiyle tepki olarak oyum chp'nin!
yıl olmuş 2015 teknoloji var, ilim var, akıl var dünyaya bi bakın ya hala dünya lideri sanıyorlar.
zaten cehape yandaşı olan arkadaşların "ak partiliydim, cehape'ye oy vereceğim" gibi tuhaf ifadeler kullanmasına neden olan reis-i cumhur.

bukalemunlara oy yok.
ayrımcının teki, türbanlılar onun için ilk sırada yer alır ve insanların ırkına göre konusur, yok alevi yok kürt yok türk, ama arap biri olunca zırlar onu asamazsınız yok tv de ağlamalar falan, yav siktir git artık öl bi mk. ama yine de chp lilerin başa geçmesi kadar tehlikeli değil.
Bugün Rizesporu çağırmış huzuruna. Dünde Rıdvan Dilmen yanındaydı. Çok sevdiği Fenerbahçesi için bir sürpriz istemiş olabilirler.
her ne kadar at gözlüklü ak troller inanmasa da;

(bkz: recep tayyip erdoğanın isviçredeki banka hesapları)
adamdır adam.
Köşke çıktığında tarafsız olacağına dair namusu(!) Ve şerefi(!) Üzerine yemin etmesine rağmen devletin bütçesinden kullanarak akp lehine mitingler yapan hatta bu mitingler ve sözde açılışlar uğruna cuma namazını bir saat erteleme cüretinde bulunan devlet adamıdır.

He bir de türkiye cumhuriyeti'nin cumhurbaşkanıdır.
Kelle koltukta başbakan oldu diye medya aracılığıyla halka servis edilip gemicikleriyle emekliye ayrılacak tc cumhurbaşkani ve mustakbel başkanıdır.
--spoiler--

Perişan halin oldum sormadın hal-i perişanım
Gamından derde düştüm kılmadın tedbir-i dermanım
Ne dersin rüzgarım böyle mi geçsin güzel hanım
Gözüm canım efendim sevdiğim devletli sultanım

Esir-i dam-ı aşkın olalı senden vefa görmem
Seni her kanda görsem ehl-i derde aşina görmem
Vefa vü aşinalık resmini senden reva görmem

Değer her dem vefasız çerh yayından bana bin ok
Kime şerh eyleyem kim mihnet ü enduh u derdim çok
Sana kaldı mürüvvet senden özge hiç kimsem yok

Gözümden dembedem bağrım ezip yaşım gibi gitme
Seni terk eylemezem çün ben beni sen dahi terk eyleme
igen hem zalim olma ben gibi mazlumu incitme

Katı gönlün neden bu zulm ile bidade ragıbtır
Güzeller sen tegi olmaz cefa senden vaciptir
Senin tek nazenine nazenin işler münasiptir

Nazar kılmazsan ehl-i derd gözden akıdan seyle
Yamanlıktır işin uşşak ile yahşı mıdır böyle
Gel Allah'ı seversen bendene cevr eyleme lutf eyle

Fuzuli şive-i ihsanın ister bir gedayındır
Dirildikçe seg-i kuyun ölende hak-i payındır
Gerek öldür gerek ko hükm hükmün ray rayındır

--spoiler--
Kemal Kılıçdaroğlu nda bulunan cesaretin onda birinin olmadığı zat.
çok savunma yaptığı için oy kaybeden cumhurbaşkanı/başbakan.
ordu-giresun havalimanı'nın açılışından:

görsel
görsel
görsel
Tarih boyunca mafyalarin, cuntacilarin, medyalarin, doğanlarin yönettiği bu ülkenin sistemini değiştirip, halkin iradesine kavuşturan bir halk kahramani.
milleti toplayıp kürtçe kuran kaldırıp bakın lan bunu da biz yaptık diyemedigi zamanlar, muhtarları toplayıp onları kitleyen reis-I cumhurumuzdur. muhtarlar telef oldu anasını satim adam içine atıp atıp muhtarlara anlatıyor her hafta.
darbeci sisi ye milyar dolarlar veren , destekleyen suudi arabistan yönetimine gık dahi çıkaramayan bir tutarsız kişi.