bugün

(bkz: akp nin imf borcunu ödedik kasılması/#17750559)
chp başkanını yine ayara doydurmuş olan türkiye nin gururu.
hoş, "türkiye deki şehit anasına niye ağlamadın? o davutoğlu fotoğrafı yalan yeaa" kafasındaki muhalefete ayar vermeye bile gerek yoktur. kendi kendine ayar vermiş zaten kemal bey.
zengin türbanlıların mitinglerdeki sloganı

(bkz: canımız kanımız türbanımız rt babamız)
meclise 300 küsür kukla dizip elinde kumandayla yönlendiren adam.
ayıp onun değil o kuklaların ayıbı!
bir de kuklalara oy verenlerin!
aaa keeee peeee genel baskani ve bosbakandir kendileri.
Recep tayyip erdoğan televizyona çıkıp Flash tv de halay çekiyorlar dese inanmam , o derece bıktım adamdan.
şu mit yasasını nasıl atlayıpta onca sene geçirmiştir merak ediyorum,o konuyu çok boşlamış sonra bir tutuşma yaşandı tabi. işini bilen başbakandır.
amerika ve israilin uşağı.
kendi gibi düşünmeyen herkesi terörist ilan etmesi bir yana, şimdi de kendi zevkini insanlara dayatmaya çalışmaktadır. Hangi diziyi izleyip izlemeyeceğimize bile karışmaktadır. Bu kış sadece 5 kere yaktığım kombiye 65 TL gibi bir doğalgaz faturası gelmiş, adam hala diziydi boktu püsürdü, sadece gündem değiştiriyor o kadar.
sözcü gazetesinin padişah dediği kişi.
''ülke şundan kurtulduğu zaman kurban keseceğim'' sözünü verdiğim kişi.
inşallah o günler tez zamanda gelir.
(bkz: erdoğan ve putin esad konusunda anlaştı)
siyaseti iyi bilen insandır. bilmeseydi 3 defa üst üste seçilmezdi.
görsel
düşmana korku, dosta güven veren başkanımızdır. aha başkanımız dedim. hadi la inşaallah hayırlısı ile.
(bkz: #17794692)
bazı dini gruplar tarafından daha belediye başkanı bile olmadan başbakan olacagı kesin gözüyle bakılan ve yine aynı dini grupların liderlerinin insanların beynini yıkaması sonucu insanların şartsız inandığı, müslüman bile değilken müslümanlıktan pirim yapan amerikan kuklasıdır.
dosta korku, düşmana güven veren insan.
ülke gençlerinin yaşamlarına göz dikmişe benziyor. sanırım şu günlerde neden durmadan ''3 çocuk az 5 çocuk olmalı'' dediğini biraz daha iyi anladım. benim bu kampanyadan anladığım 3 çocuk az 5 çocuk ölmeli başbakanım. evlat acısı bilir misin sen? ben düşünemem bile.
an itibariyle meclis bütçe genel kurulunda yaptığı konuşmayı bir 10-15 dakika dişlerimi sinirden sıkmadan dinlemeyi başardım da saniyede en çok yalan söyleme rekorunu ele geçirmiş vaziyette. öyle böyle martaval okumuyor şu an. bölgenin en güçlü, sözü geçen! ülkesi olmuşuz da sonra sosyal politikalar falan, sosyal politika? hangi politika lan? ha an itibariyle ülkenin ulaştığı refah! seviyesini cep telefonu abone sayısı üzerinden falan açıklıyor töve estağfurullah. bunun her palavrasını alkışlayan dalkavuklar tarafından tüketilen oksijen kotama acıyorum ben.
2002 aralık ayı ile 2012 aralık ayı, emeklilik maaşları ve daha nicelerinin artışını hesaplıyor an itibariyle. haliyle ortaya %400-%700 gibi rakamlar çıkıyor. Sonuç olarak bu artışları bir başarı gibi görüyor. Ancak 2002 aralık ayı ekmek fiyatı ile 2012 aralık ayı ekmek fiyatı arasındaki ya da 2002 aralık ayı et fiyatları ile 2012 aralık ayı et fiyatlarındaki artıştan hiç bahsetmiyor. Zannedersem kendisi enflasyon denen canavardan bihaber. Halkı bu tür ince oyunlar ile kandırma üzerine kurulmuş bir iç siyaset, bugüne kadar başarılı oldu. Dediklerine inanıp "yahu ne kadar başarılı adam, baksana %700 artış olmuş 2002'den bu yana maaşlarımızda" diyenlerin bir hayli fazla olduğu kesin.

Bu arada yapılan zamlardan hiç bahsetmiyor, oralı bile değil. Şaşırtmıyor ve kurunun yanında yaş da yanmaya devam ediyor. Maalesef...

Şu anda Meclis'te konuşmakta olan Türkiye Cumhuriyeti Başbakan'ı. Maalesef...
türkiye cumhuriyeti başbakan'ı. maalesef...
ülkenin %50'sinin hala bu adama inanmalarını hayretle karşılıyorum. acaba ne yaptıda bu kadar taparcasına hareket sergiliyorlar. ben bir şey mi kaçırıyorum yoksa?
an itibariyle trt3'te, meclis tv'de, mecliste konuşmaktadır. kaç senedir meclis kürsüsünde konuştuğunu hatırlamıyorum. bir garip oldum desem yeridir. ya meydanlarda ya da grup toplantısında konuşuyordu. prompter olmayınca da kağıttan mı okuyor bana mı öyle geliyor?
gece gece güldürmüştür. http://www.haber7.com/siy...darogluna-sucuk-tesekkuru .