bugün

görsel
DEĞERLi ARKADAŞLAR!..
Şimdi size her zaman ve her yerde bulamıyacağınız çok çok önemli bir yazı gönderiyorum.
Bu yazıyı okuduktan sonra iktidardaki
AKPARTi hükümetinin bu ülke için yaptığı köprülere, tünellere ve diğer dev eserlere Muhalefetteki partilerin ve kişilerin neden hiç sevinemediklerini ve sürekli kötülediklerinin sebebini Çok iyi anlayacaksınız!..
1927 yılında Yaklaşık
1 milyon gayrı müslümin adı ve soyadı gizlice değiştirildi ve Türk adı ve soyadı verildi
Maalesef. Ve daha sonra bunların hepsi idareci ve yönetici oldular. Ve bunlar sonraki yıllarda milli ve islami olan her hareketi engellemeye başladılar.
HERKESiN, HER KESiMiN, VE BiLHASSA YENi NESLiN ; bilmesi gereken yakın tarih gerçeklerini paylaşmanın zamanı artık geldi!.
BiZ Onları MÜSLÜMAN ve TÜRK SANIYORDUK,
FAKAT YANILDIK.
GERÇEK ŞUYMUŞ:
--spoiler--
Böyle cumhurbaşkanı olmaz olsun.
Ülkeyi Kuzey Kore'ye çevirdi bu moruk.
--spoiler--

o moruk yapsın sana koruk.
--spoiler--
sisi ile asla görüşmem dedi şimdi sisi ile görüşüyor
esad ile asla görüşmem dedi şimdi esad dan randevu bekliyor.
--spoiler--

hoşaftan da hoşlaftan da anlamazsınız.
--spoiler--
sizin derdiniz ekonomi ile ilgili değil ve bundan fazlasıyla eminim, dolar 3 lira olduğunda' da büyük bir gaflet içinde Erdoğana saldırıyordunuz özellikle ekşi sözlük yapıyordu bunu, bir nesile yıllarca laiklik elden gidiyor Siyasal islam geliyor diye yalan yafta vurdunuz, sizin derdiniz baştan beri Erdoğan ve islam ile ilgiliydi , Erdoğan bu ülkeyi imf belasından kurtarıp, yeniden inşaa etmiştir ve her alanda yapmıştır bunu, Erdoğanın hakkını vermeliyiz , bu ülkeye yaptığı hizmetleri unutmamalıyız, Allah Erdoğanı bu ülkenin başında ayırmasın diyorum.
--spoiler--
Ona baksan çözüm süreci adı altında Teröristlerle takıldı.
Birçok insan Megri Megri diye dolaştı.
Kendisi gibi düşünmeyenlere terörist diyor.
Ama kendisi Teröristlerle poz çekiyor.
Mesut Barzani'ye can dostum diyor.
Büyük Ortadoğu Projesi'nin eşbaşkanlarından biri olduğunu itiraf etti.
Ekonomiyi batırdığını itiraf etti.
Bu yıl üç tane sosyal medya uygulaması kapattı zevkine.
Eğitim sistemini çökertti.
Depremzedelere ağır hakaretlerde bulundu.
Ergenekon kumpaslarına göz yumdu.
FETÖ'ye ne istediyse verdi.
Anayasayı çiğnedi.
Ülkeyi mülteci kampına çevirdi.
Sırf kendisini eleştirdi diye bir sürü insanı hapse attı.
Sen iMF'i bitirdi diye seviniyorsun anca.
salla be kamos sallaaaaaaaaaaaaaa .
Teğmenlerin mezuniyet töreninde kılıçlarını çekip, Mustafa kemal'in askerleriyiz demesinden dolayı aşırı rahatsız olmuş!
O kadar rahatsız olmuş ki o teğmenleri ordudan uzaklaştıracakmış.

Recep tayyip erdoğan asla benim cumhurbaşkanım olmadı ve olamaz! Bu söylemleri ile asla milli birlik ve beraberlik olmaz. Bu ülkenin cumhurbaşkanı nasıl olurda mustafa kemal'in askeriyiz sloganından rahatsız olur?!
Mustafa kemal'in askerleriyiz.
Yahudi Cesaret Madalyalı BOP'çu biridir. Eşbaşkan imiş. Kendi beyanı. Aşağıdaki videoya rağmen hâlâ savunacaklar vardır. Ama, ama, ama, ama diye diye konuşur dururlar. ismi lazım değil, Milas gibileridir. Hay sizin "amanıza" emi!

https://youtu.be/HT5nXNVIa4k?feature=shared
Ekrem imamoğlu:

"2019'da benim de adım Sisi'ydi. "Katildi" şimdi 'kardeşim' oldu.

Bana da kardeşim demesini beklerim."

görsel
ne güzel cimer yapmış buralar böyle.
28926.

Şu masklavi insanı hiç şaşırtmaz mı?

-hayır.

Sarayın soy arısı.

Ent.
https://www.youtube.com/watch?v=VaCgFsvXEhU

efsane geri viteslerinin "ufak bir kısmını" kolaj yapmışlar. nickleri malum reis sevdalısı ak mücahit kardeşlerimiz yorum yapmasalarda olur sadece izlesinler yeter *
koyluleri tarikat evlerine atip aklini mahveden sonra da onlari milletin ustune suren karsisina da milleti cikarip direkt olume gonderen hain dinciler, simdi caldiklari ile yasiyor. her birisi ayri orospu cocugu. nesillerce insanin hayatinin icine sicmalari umurunda bile degil.
Fetöyü bitirmek de Reise nasip oldu.
Dagitti yok etti Fetöyü. Başkomutan recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür etmelisiniz kıymetli sekuler vatandaşlarımız.
Selam ve dua ile.
siz bu kardeşjnize 24ünde yekajsndnfnalsldnbfjekasnfbnfkflsnabsnfjgjdnsndndnfnfnfnnfneoJz z *
salla be kamos sallaaaaaaaaaaaaaa .
--spoiler--
Yahudi Cesaret Madalyalı BOP'çu biridir. Eşbaşkan imiş. Kendi beyanı. Aşağıdaki videoya rağmen hâlâ savunacaklar vardır. Ama, ama, ama, ama diye diye konuşur dururlar. ismi lazım değil, Milas gibileridir. Hay sizin "amanıza" emi!

--spoiler--

hay senin yedi ceddinin yedi sülalesinin "amanıza" emi.
--spoiler--
ne güzel cimer yapmış buralar böyle.
--spoiler--

aynen görev yerine getirildi uludağ sözlük düşünsün.
görsel
görsel