bugün

ancak mahşer günüdür. çünkü bu parayla o ışınlanmayı icat ettirip kaçabilir buralardan. hatta zaman makinesini icat ettirip zamanı geri alıp ülkeyi tekrar tekrar sikebilir. *
ülkeyi kalkındırdığı için mi yargılanacaktır sorusu akla gelmektedir.
not: ak parti seçmeni değilim.
Cemaatin yönettiği bir ülkede, yargının askerin bunların eline geçtiği bir ortamda sadece hayal olarak kalacak bir durumdur.
ben de yargılanmayacağını düşünüyorum nedeni ise tayyip erdoğan'ın özellikle son 2 3 aydaki görüntüsünün beni gittikçe gidici olduğuna inandırması.böyle giderse anca ahiret gününde yargılanır.
''ilahi adalet gerçekten varmış arkadaş'' denilecek gündür!
21 nisan 1998'dir.

ziya gökalp'in bir şiirini okuduğu için (milli eğitimin önerdiği bir şiir) 10 ay mahkumiyet cezası aldı. tabi, o eski "müthiş adaletiyle" insanları yargılayan mahkemeler ve yargı mensuplarına, işlerine geldiği için bazıları öylesine alıştı ki, değişmeye çalışan yargı sisteminin yaptığı doğrular o insanlara batıyor. yargının elbetteki hatalı kararları olacaktır ama bazıları eskiden yargı doğru karar versin umuduyla beklerken, şimdi ise yargının yanlış karar vermesini dört gözle bekleyen leş yiyiciler var. ülkesinin, yüzde elli oy alan başbakanının yargılanmasını umut ederek yaşayan insanların nasıl bir zihniyete sahip olduğu aşikardır. ama artık eski yargı yok. artık iyi giden şeyleri bozmak için bazılarının kullandığı yargı yok. şimdi bağırın durun.
işte o gün çok yakındır, işin sonuna gelindi artık.
Sabırsızlıkla beklediğim gündür.
inşallah tayyip o gün hayatta olurda görürüz. Öldükten sonraya kalmasın iş.

Ancak yargılansın ya da yargılanmasın, ülkeyi çok ama çok zor günler bekliyor.

Yargılansa bir dert, yargılanmasa başka bir dert.
alçakların rüyası.
eller açık hep beraber amin dediğinizi duyar gibiyim.
mahşer günüdür, sanırsam.
biraz mhp biraz hdp biraz chp olan bir parti hayal edin... olmaz ama genede hayal edin... hah işte o zaman darağacı korkusu sarar bunu... yoksa biraz zor... bu kadar ihale bu kadar mal mülk para varken ve etrafında paraya tapan bir akgençlik varken bunu yapmak çok zor... biz eşkıyayı dağda sanırdık puştu şehrin göbeğinde gazeteye saldırırken yakaladık milletvekili olarak...
hak katında olacaktır. bu zihniyetle zor.
bayram ilan edilecek gündür. gün gibi gündür. gerçekleşmesi beklenendir. en çok istenendir.
olmaması gereken gündür..

reis'i yargılarsa milli irade yardılar.. biz de son nefese kadar arkasındayız!
öbür tarafta hesaplaşacağız. bu dünyada yargılanmasına ömrünün yeteceğini sanmıyorum. ancak öbür tarafta soracak çok büyük hesaplarımız var. hadi bizi geçtim allah a verecek hesapları nasıl ödeyecekler acaba.
Yakın olduğunu hissettiğim günlerdir. Genel hissiyatım bu adamın huzurla hasta yatağında ölmeyeceğidir.yani bi Süleyman demirel gibi usulca ölüp devlet töreniyle top arabasıyla falan defnedilmeyecektir. Neden böyle diyorum elbet açıklarım ama meşgulüm.
herkes gibi mahkeme-i kübra'da.
meyve veren ağaç taşlandığı için yargılanması kesin olan cumhurbaşkanıdır ama evelallah onunda üstesinden geliriz.
elbette gorev suresinin bittigin gun olacaktir. 15 yil yaptiklari yolsuzluk, hirsizlik, ve toplum boluculugunden cezasi neyse payini alir. sadece tayyip degil akplilerin bircogu gercek adaletin karsisina cikarilacaktir.
(bkz: Hedef 2023)*
güncel Önemli Başlıklar