bugün

https://www.facebook.com/...r/videos/832561260205551/

mükemmel bir taklit hatta ilk başladığında dublaj sandım.
gece gece iyi güldürmüştür. *
vurgulamalar ve el hareketleri çok iyiymiş. şimdi bu arkadaşı hemen alırlar içeri, sonra da tapeleri cemaatle beraber işte bu doldurmuş derler. anadolu çomarları da ağzı açık televizyon izlerken yer bunu.
çok başarılı bir taklittir. lakin, dikkatli olmasında fayda var zira rte kendisiyle dalga geçilmesinden hiç hoşlanmaz. ergenekon, balyoz, fetö vs ayağına içeri almasalar bari.
El hareketleri ve vurgulamaların iyi olduğu taklittir.
yarım yarım yarmıştır. kaldırılsa da video arşivlenmiştir sıkıntı yok, kaldırsınlar yine koyarız.
Bedepe başka kutu kutu efes pilsenlerle uğraşıyor. Efes pilsenlerle uğraşıyor efes pilsenlerle uğraşıyoğğ.
mükemmel bir taklit gerçekten, kemal sunal konuşması gibi olmuş cidden *

https://youtu.be/yTBybeojz8Q

Facebook vidyosu takılırsa alternatif.
Yakında tutuklanacak şahısın bir ara playback mi acaba diye düşündüğüm taklididir.
(bkz: based on a true story)
takunyalı fuhrerin itirafları.
Resmen trollemiş, eğlence için siyasi kişilere yapılan bu tarz videolar aşağılamadır ve bunun tarafı yoktur yani güldüğünüz şeyler sizin karakterinizi yansıtır.
yarıldım lan :D
Viraldir.
güzeldir.
Müthiştir.

Cumhurbaşkanımız hoşgörü gösterecektir.
Müthiş bir yetenek.

DevLET adamları böyle şeylere sempati ile bakmalı.

Bakın en ufak bir hakaret yok videoda. Kıymeti bilinmez ise böyle renklerin yazık olur.
güzel bir taklit. umarım cumhurbaşkanı bu kişi hakkında dava açmaz.

cüneyt özdemire sanırım uçakta bir konuşmasında hakaret olmadıkça dava açtırmıyorum demişti.

bobileri takip ediyordu. yine umarım dava açılmaz. böyle seslendirmeler lazım bize.
herif direkt dalıyor, çok komik lan oha. efes pilseeeeeen dedi dağıldım. sonunu chivas'a değil de ayrana bağlasa daha komik olurdu. hem davadan yırtardı "alkolü değiiiil ayraaaaannn içmeyi önerdim" filan.
bugün ya da yarın hakkında dava açılacaktır. kaldıramazlar buna bile tahammülleri yoktur.
hücreye atacaklar, yazık oldu. bir genci daha kaybettik. umarım işkence yaparken fazla hırpalamazlar. olası bir işkence ise ses tellerini hedef alarak yapılabilir, ağzına el bombası atabilirler.

neyse rahmetliyi iyi bilirdik.
tek kelimeyle mükemmel.bi an harbiden tayyip reis konuşuyor sandım lan.
Gelmiş geçmiş en iyi taklittir. Kutu kutu efes pilsene kadar dublaj sandım. Yetenek sizsinize çıkmadan fenomen oldu helal.
inşallah video fazla popüler olunca iktidar yandaşı savcılar tarafından içeri alınınca bu arkadaş için şöyle demeyiz ; "silivri'de kader mahkumlarını bol bol güldürür artık, Allah kurtarsın".
Tapeleri adamın üzerine yıkmazlar umarım. Birisi de bilalin ses taklidini bu kadar iyi yaparsa aklarlar kendilerini.
Yalnız videnun altına yapılan yorum çok hoş. Asıl o daha güzel.
başta dublaj zannettim ne yalan söyliyim * bildiğin aynı ya.