bugün

recep bey ananı al getir becericem dese anasını gözünü kırpmadan recep beye götürecek olan yazar söylemidir!
merhaba ben tayyip erdoğan: "öl."
ülkeyi terk et.
inanmak güçtür. Ama emin olun var böyle süper salaklar yaş aralıklarda değişken , bir bakıyorsun adam 45 yaşında , minnacık beyinle o kadar yıl nasıl yaşadı araştırma konusudur.

Yazıktır günahtır anladık mallık başa bela ama susun da akıllı sansınlar.
itü sözlük' ten aşina olunan, silik ilk entry' ye kadar aynı olan başlık. tamam öl hadi çok heveslenmişin.
ilk önce üç çocuk sonra ölüm, adam her gittiği yerde bağırıp duruyor.
(bkz: ölü seçmen) kavramının doğuşu.

recep tayyip erdoğanın öldürmekten çok,ölüleri dirilttiği bilinir efendiler. dolayısıyla gönül rahatlığıyla söylenebilecek sözdür. *
"burada yalakalık yapmana gerek yok,tayyip okumuyo." denilecek durum.
+...ardından amerikan kumaşı ile defnedilen şahsın aslında yanlışlıkla öldüğü saptandı sayın seyirciler. önceki akşam namazı sırasında ibret meydanında gelişen olay da cenabettin kelhasır adlı vatandaş, meydan da bulunan recep tayyip erdoğan adlı bir vatandaşın öl o zaman demesiyle patlak vermiştir. kelhasır a kimliğini gösteren vatandaş, ardından sözünü tutmayan ipnedir demesinin ardından çevredeki vatandaşların da gazıyla kendisini yakarak feci şekilde can vermiştir. olayın ardından gözaltına alınan erdoğan kendini ben şov yapıyo sandıydım, kendini cidden yaktı diyerek savundu. olayla ilgili polis soruşturması devam ediyor...
önemli olan o öl demeden ölmen, iyi haberlerini bekliyoruz sözlükçe.
''Recep ver dese vercen mi?'' diye sorulacak durum.
yavşaklıktır. ama onlar da haklıdır bir yerde çünkü başka türlü geçinmek mümkün değildir bu ükede.
domal dese domalır mısın sorusunu sormak lazım bunu söyleyene.

edit: imla
tamamen trolleme bir söz bunu söyleyen akp'li bile olsa ciddi olarak söylendiğini sanmıyorum.
düşününce iyi fikirdir aslında. napıp edip tayyip erdoğan'a bu cümle söyletilmelidir.
"recep tayyip erdoğan öl desin ölürüm" diyenler zaten ölmüştür...
Bu laffı diyenler in ıq ları ayakkabı numaralarında n kücüktür. şuan türkiyedeki hiçbir engelli kardeşimiz bu lafı demez. ama bu sözde engelsızler bu nu der.
hiç bir iradesi olmayan ahmet hakanın değişi ile kıblesi başbakanlık konutu olan kişilerin sıklıkla dile getirdiği söylemdir. bu tipler twitterda yeni hesaplar açıp direniş ile ilgili tivit atanları fişleyip, birbirine yollayıp ana avrat sövüyorlar. araya kandil mesajını da eksik etmiyorlar. tayyibin diktatör olduğunun kanıtıdır bu adamlar
görsel

bu veledin büyümüş hali veya türevleridir.
Her lider gibi Ülkemizin başbakanı Tayyip Erdoğan'ında seven kitlesi bulunmaktadır.
lider olarak kendini takip eden bir bir seçmen kitlesi mevcut olmakla birlikte, Böyle bir sözlük ortamında
recep tayyip erdoğan öl desin ölürüm demek suretiyle, nefret söylemlerinin ve saldırının odağı haline gelmesini sağlayan provokasyon kokan bir niyettir.

abartıdır. Başbakanın kendisine seçim zamanları oy verip, seçim konvoylarında tezahurat yapması yeterlidir.
kimse bir partiye canını verecek kadar çok sevemez.
işte bu yüzden sadece trollük yapmak için söylenmiş gereksiz bir beyanattır.

bir kere şunu kabul etmek gerekir.
bu ülkenin % 10'luk kesimi sağcı, %10'luk kesimi solcu, %80'lik kesimde ekmeğinin peşinde. kimin vaatleri daha mantıklıysa, kim ülkeyi yönetebilecek kapasitedeyse oyunu ona verir.

bu tür şeyler söyleyerek kendinizi bu kadar küçültmeyiniz efendim.
en nihayetinde sadece bir insansınız.

ayrıca, bir insanın öl demesiyle kimse ölmez. ancak intihar eder. intihar etmek allah katında ''cehennemlik'' ise, bu neyin sağcılığı anlamıyorum.
nasıl müslümansınız siz! allah öldürür, tayyip değil. bunu o kuş beyninize sokun.
öl dese siz de ölseniz keşke.
bir döl ziyanı beyanı.
bunu söyleyen tasmalı it ölse ne olur? yaşasa ne olur?
oksijen israf eden bok makinası.
Ee bundan banane diyeceğim durumdur. Ayrıca Zaten canının benim için herhangi bir değeri yok. Rte'ye gerek kalmaz laiklik ve cumhuriyetimin karşısına çıkarsan ben atatürk'ten aldığım emir uğruna seni seve seve öldürürüm diyerek kapattığım konudur.
iyi yöneticidir ama siyasi ortamı çok karıştırıyor ve diğer siyasetçilere çok dadanıyor.